Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => Topic gestart door: Erwin1 op 08 juli 2015, 12:44:31
-
Beste allemaal,
Crashplan heeft een update uitgegeven maar deze zorgt ervoor dat de applicatie crashed :(
Nu heb ik dit in het verleden ook mee gemaakt, maar toen kon ik met de volgende hulp ( http://chrisnelson.ca/2015/07/02/fixing-crashplan-4-3-0-on-synology/ ) verder.
Nu wilde ik dat weer proberen, alleen lukt het deze keer niet. Uiteraard heb ik de code veranderd in het update nummer zoals die nu is maar ik loop vast bij stap 3. Het lijkt alsof het pakket niet wordt uitgepakt want het blijft een .jar bestand ::)
Kan iemand helpen...
-
Jar bestand is naar mijn weten een java bestand en kan worden uitgevoerd.
Echter lees ik in de link die je stuurde dat hij wordt uitgepakt.
Het bestand zelf veranderd niet maar pakt hem uit naar de directory die aan het eind van de regel staat. Daar al gekeken?
-
Bedankt voor je hulp.
Dit staat er in de betreffende map..
Ik zie hier de file niet voorbijkomen.
Was is echter de doel van de hele operatie? Als ik het goed begrijp wordt het bestand herschreven onder een andere naam?
-
Als je niet weet wat er in die jar file staat weet je ook niet waar je naar moet kijken toch? Doordat je het uitpakt zet hij wat in de jar file staat (zie het als een zip bestand) in die directory. Probeer de stappen allemaal eens te doorlopen. Want als je geen foutmelding krijgt lijkt het goed te gaan.
-
Ik heb geprobeerd alle stappen te doorlopen maar loopt dus vast bij stap 3. Hier zou die namelijk iets anders aan moeten geven..
-
Als je teamviewer hebt wil ik er wel even naar kijken