Synology-Forum.nl
Algemeen => Aankoopadvies => Topic gestart door: F1Online op 19 oktober 2013, 09:49:06
-
Voor mijn Synology DS212J+ wil ik nieuwe harde schijven aankopen. Mijn oog is gevallen op een aanbiding bij de Wehkamp van de Western Digital 3 TB Elements. Gaan die passen in deze NAS ?????
-
De Elements zijn externe USB schijven. Niet voor inbouw.
-
Tja, HD uit behuizing slopen, HD op zich zal passen en werken in je DS echter, voor 16 Euro (incl. verzenden) meer heb je ook een losse 3TB HD zonder sloopwerk 8)
-
En dat werkt dus juist bij WD meestal niet. Vaak hebben de externe schijven van WD aparte firmware vanwege de diverse software die WD meelevert.
-
Ahhhh.....achso, die wist ik niet :S
Niet doen dus :lol:
-
Beste F10Online,
Los van software problemen, heb ik in het verleden geen goede ervaringen gehad met WD schijven in mijn DS1010+. Hopelijk zijn ze nu beter, ik had een uitval van 20%, 2TB Caviars. Keurig netjes vervangen en zo, maar evengoed ben ik naar een ander merk overgestapt.
Groet,
Paul
-
20% van 5 HD's=1 :lol:
Welke waren dat dan ? Caviar is wat algemeen, je kunt dus beter aangeven met welk type je problemen had ?