Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Audio Station => Topic gestart door: Billy op 09 februari 2015, 21:57:48
-
Heb sinds enige tijd eigenaardige verschijnsel dat van 3 dubbel cd's de albumhoes niet meer wordt weergegeven maar alleen als ik de op artiest sorteer in de ds audio app.
In de folder structuur heb ik in alle gevallen een bestand zitten met de naam cover.jpg en/of folder.jpg. Bijzonder is dat als ik sorteer op album of op map de hoes gewoon wordt weergegeven. Alleen als ik sorteer op artiest zie ik alleen deze 3 hoesjes niet. CD speelt gewoon af en dat zie je ook de hoes onderin.
Heb al eea geprobeerd;
- opnieuw indexeren
- opnieuw opladen
- folder hernoemd
- cd title hernoemd
- app opnieuw geinstalleerd
- cover.jpg vervangen
Maar dat is het allemaal niet.
Probleem doet zich alleen voor bij mobiele app (zowel IOS als android). Als ik via web portal DS audio gebruik zie ik wel alle hoesjes, ook deze.
Voor wat gebruik betreft natuurlijk probleem van niks. Kan het alleen niet hebben dat ik het niet kan vinden (ik gebruik met name de artiest selectie via ipad/tel). Biblio is ook al heel lang niet verandert en eerder had ik dit niet.
Iemand nog suggesties of is dit een mobile app probleem en moet ik wachten op update?
-
Vandaag ds audio update geladen, verder niets verandert. Alle hoezen zijn weer zichtbaar!