Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Audio Station => Topic gestart door: AKWDSM op 13 november 2020, 15:37:34
-
Beste, Nu heb ik een dac gekocht van cambrigde.
Hij wordt herkent als usb speaker bij audiostation.
Alleen als ik probeer een nummer af te spelen, schiet hij door alle nummers van een album door, maar speelt niks af.
Wat doe ik fout? Zogezegd is de dac met een usb kabel aangesloten op de nas.
Zou er iets met een setting gewijzigd moeten worden in audiostation?
-
Na wat gerommel met de usb aansluitingen heb ik geluid :)
-
Weet niet wat anderen hun ervaring is met de cambridge audio dac, maar vind het geluid erg iel. Mis de lage tonen.
Dus op zoek naar de EQ instellingen in audiostation. Deze EQ kan ik alleen bedienen via de browserfunctie, niet via de da audio app helaas.
Maar als ik de bass boost optie selecteer in het EQ menu, begint het geluid erg te kraken.
Alsof het geluid overstuurt is.
Dit kan ik oplossen door het volume in de app op 1/3 te zettten.
Lijkt me toch niet helemaal oke van Synology maar goed.
-
Dat kan beter lijkt me - volume moet gewoon op vol kunnen. De bron zou zó goed moeten zijn dat je de eq niet nodig hebt (is sowieso een kwaliteitsverlaging omdat het geluid gemodificeerd wordt bij de bron; beter doe je dan bij je (eind)versterker.
Had je het vinkje bij tab 'geavanceerd' aanstaan in bijgevoegd voorbeeld?
En hoe is de Cambridge naar je receiver aangesloten? Analoog (toch niet op de Phono-ingang hè?) of digitaal?
En uit nieuwsgierigheid: wat voor muziekbestanden speel je af (mbt kwaliteit, niet artiest).
-
Hoi! Bedankt voor uw reactie.
Ik gebruik de dac om actieve mfb boxen aan te sturen. Ik gebruik een mengpaneeltje om het volume te regelen. De dac zit op een normale line ingang aangesloten, geen phono ingang ;)
Via een bluetooth ontvangertje klinkt het geluid voller om zo maar te zeggen.
Ik gebruik flac bestanden en 320 mp3 bestanden.
Hieronder een screenshot van de settings
-
Heb je het mengpaneel er al tussenuit gehad en de speakers rechtstreeks op de line-outs van de Cambridge gehad?
MF luidsprekers willen nog wel eens 'ingrijpen' als ze niet ideaal aangstuurd worden. En hoe is het mengpaneel aangesloten op de Cambridge?
-
Ik zal nog eens proberen rechtstreeks de MFB boxen aansluiten. Alleen de volume regeling via de telefoon regelen gaat een beetje houterig.
Denk dat ik op zoek moet naar een MFB voorversterker van philips.
De installatie is nu nas>usb>dacmagic>line in mengpaneel>line out mengpaneel naar de actieve boxen.
-
Blijkbaar ligt aan mijn mengpaneel! Ding er tussen weg en ik heb weer een lekkere bas!
Bedankt Tien voor je hulp.
-
Nu deze voorversterker er tussen, je weet niet wat je hoord!
Erg tevreden mee 😀
-
goed bezig!
Wat doet die derde ronde knop rechts naast trebble?
-
Slope, oftewel de filter steilheid.
-
Een Quad? Dat zie je niet veel meer!
Deze is 40+ jaar oud?