Auteur Topic: Hoe goed audio station via iTouch aansturen ?  (gelezen 2625 keer)

Offline DJ_jovel

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 6
  • -Ontvangen: 3
  • Berichten: 108
Hoe goed audio station via iTouch aansturen ?
« Gepost op: 11 maart 2010, 22:07:25 »
Ik probeer via m'n iTouch de synology audio files te laten afspelen (dus eigenlijk mijn iTouch als remote met een schermpje te gebruiken). Maar ik krijg het niet voor elkaar. Is het mogelijk om via een iTouch de audiostation te laten afspelen (via de USB aangesloten geluidskaart (Terratec))

Als ik via safari surf naar het juiste adres dan komt er een (kleine) foutmelding dat ik minstens flash 9.0 nodig heb (en dat is er niet op de apples). Als ik via een UPnP app/speler (o.a. PlugPlayer) werk dan komt de synology alleen maar als server in beeld niet als renderer.

Natuurlijk heb ik de app DS audio ook maar die is bedoeld om audio af te spelen op de iTouch. Ik wil met mijn iTouch audio bedienen die staat op de synology en ook afspeel op mijn synology. Als ik de help file van audiostation 2 lees over iPod dan lijkt het wel alsof daarin staat dat je de inhoud van de ipod kan afspelen als je hem via USB aansluit:
"U kunt klikken op de openbaren driehoek naast iPod  om de iPod weer te geven die verbonden is met de USB-poort op Synology DiskStation."
Dit werkt niet, hij ziet wel een iTouch (maar niet via USB, alleen via het draadloze netwerk) en geen inhoud op die itouch (en daarbij is dit niet wat ik wil bereiken).

Dus blijft mijn originele vraag: Kan ik via mijn iTouch het audiostation 2 bedienen ?

Ik heb een synology 107+ en DSM 2.3
  • Mijn Synology: DS223j
Een fout maken is niet erg, een fout herhalen is dat wel.

Offline Björn

Re: Hoe goed audio station via iTouch aansturen ?
« Reactie #1 Gepost op: 12 maart 2010, 09:50:56 »
Citaat van: "DJ_jovel"

Dus blijft mijn originele vraag: Kan ik via mijn iTouch het audiostation 2 bedienen ?

Ik heb een synology 107+ en DSM 2.3
Zover ik weet niet. AudioStation werkt inderdaad met een Flash player, en dat werkt niet op de iPod Touch of iPhone.


 

Ds Audio - Samsung Smart-tv

Gestart door JazzleBoard Audio Station

Reacties: 0
Gelezen: 3447
Laatste bericht 13 april 2014, 16:16:41
door Jazzle
inlog op Disk Station probleem

Gestart door dfokrBoard Mac OS X

Reacties: 7
Gelezen: 3870
Laatste bericht 11 februari 2013, 12:05:23
door Briolet
bewegingsdetectie Surveillance Station

Gestart door MartijnHendriksBoard Surveillance Station

Reacties: 1
Gelezen: 3289
Laatste bericht 29 juni 2014, 13:08:29
door Briolet
Photo Station en VCM, nieuwe folders en foto's dubbel

Gestart door Markster79Board Photo Station / Photos

Reacties: 1
Gelezen: 1996
Laatste bericht 10 augustus 2012, 19:24:14
door tillie1975
Download Station download niet meer

Gestart door shuijgenBoard Download Station

Reacties: 8
Gelezen: 5453
Laatste bericht 01 september 2014, 07:26:29
door shuijgen