Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Audio Station => Topic gestart door: erik6 op 21 april 2017, 11:08:56

Titel: Zoekfunctie niet accuraat
Bericht door: erik6 op 21 april 2017, 11:08:56
Als ik de zoekfunctie gebruik krijg ik vaak niet alles te zien. Niettegenstaande deze toch aanwezig zijn. De namen zijn ingevuld via Mp3Tag. Ik heb vb alle muziek van David Bowie. Als ik "Bowie" intik, krijg ik er maar een paar te zien. Wordt er dan niet gezocht in alle velden?
Titel: Re: Zoekfunctie niet accuraat
Bericht door: Benjamin op 21 april 2017, 12:23:06
Ik heb geen album van David Bowie. In mijn hele collectie slechts twee tracks waarin zijn naam voorkomt. Ik zocht op "bowie" en juist die twee tracks komen eruit rollen (komt overeen met het resultaat dat ik had toen ik zocht met Mp3tag).
Titel: Re: Zoekfunctie niet accuraat
Bericht door: erik6 op 23 april 2017, 20:36:59
Benjamin,
Het werk zeker, ook bij mij. Maar toch ook niet altijd. Sommige zoekacties leveren niets op, niettegenstaande het bestand juist benoemd is en zich dus als "song" in Audio station bevindt.
De vraag is waarom werk het niet altijd. Ik heb zitten zoeken of er een logica in zit maar ik kan niets vinden.