Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Cloud Station & Drive => Topic gestart door: pjpaul op 07 april 2014, 14:59:14
-
Beste,
Kun je cloudstation ook inschakelen zonder quickconnect??
-
Natuurlijk!
De juiste poort open zetten in je router en via het externe ip adres verbinden.
Al dan niet via een koppeling met een eigen domein of een DDNS service.
-
en welke poort is dat? want als ik cloudstation opstart komt er gelijk een melding over
quickconnect??
thanks wederom
-
Ik snap ook niet dat mensen QC gebruiken. Synology schrijft zelfs in hun eigen help file:
QuickConnect is een relayservice die u helpt bij het instellen van Cloud Station-synchronisatie zonder daarvoor poort doorsturen-regels voor uw Synology NAS. te moeten configureren. ...
Voor een betere synchronisatie raden wij u aan om poort doorsturen naar TCP-poort 6690 op uw router en Synology NAS in te schakelen.
Gewoon de handleidingen lezen, want daar staat doorgaans het beste advies in. De installatie wizzards zijn er alleen om iets snel voor elkaar te krijgen. En snel is niet altijd het beste. :lol:
-
Handig lijstje: http://www.synology.com/nl-nl/support/faq/299 (http://www.synology.com/nl-nl/support/faq/299)
Moet je Quickconnect eerst activeren of kan je dit gewoon negeren/overslaan?
Kan je geen domeinnaam of ip adres invoeren?
Ik gebruik Quickconnect niet, Cloud Station al vanaf het moment dat het beschikbaar kwam bij Synology.
-
Robert,
Kan niet om quickconnect heen met de huidige versie van cloudstation
Philip
-
Lijkt mij bijzonder onhandig!
Ik gebruik het in combinatie met eigen domein en wil beslist geen Quickconnect gebruiken.
-
Op mijn tweede NAS even Cloud Station gezet, nergens 'moet" ik Quickconnect aanzetten.
Het kan/mag wel maar als je het niet instelt is verkeer over poort 6690 toch voldoende?
In de client software geef je het externe IP adres, DDNS naam of domeinnaam op.
-
Thanks Robert,
Ik probeer het, ik laat het je weten!
-
Kun je cloudstation ook inschakelen zonder quickconnect??
Bedankt voor deze vraag want ik deed het ook via Quickconnect omdat zo leek te moeten gebeuren!!! Ik heb de verbinding verbroken en synchroniseer nu via ftp poort 6690 en dat gaat prima. Intussen begrijp ik mensen die hun spiksplinternieuwe SynNas teleurgesteld van de hand doen omdat ze die té moeilijk vinden in gebruik. Het is te verstaan, het is gewoon moeilijk maar mij houdt het niet tegen ;)
-
In de client software geef je het externe IP adres, DDNS naam of domeinnaam op.
Als het een vaste PC in de LAN betreft, kun je ook het interne IP invullen. Vooral als de PC op dezelfde switch zit als de nas, is dat nog net iets efficiënter dan het externe IP. :P
Om de servernaam of IP aan te passen moet je wel eerst ontkoppelen, anders zie je geen andere optie voor een nieuwe verbinding.
-
Dat gaat lukken
iemand enig idee waarom ik deze melding krijg? bij SABNZB? met dsm 5.0 reageert deze applicatie anders, voorheen zag je een gebruiker sabnzb maar die is nu weg, heb al gekeken bij de rechten op deze map maar kan daar niets voor sabnzb instellen:
melding: 2014-04-07 19:52:11,629 FOUT: Aanmaken /volume1/downloads/incomplete/Bob.Marley.And.The.Wailers.5.Classic.Albums.Box.Set.(2013).F.zip mislukt
???
-
opgelost excuus voor snelle reactie
door de reset van mijn nas ivm synology hack en de herinstallatie van dsm waren denk ik mijn rechten op de downloads mappen wat in de war, mappen weggegooid sabnzb weggegooid en opnieuw geïnstalleerd...alles doet ut weer.
-
En deze Topic gaat toch over Cloud. ;)