Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => CouchPotato => Topic gestart door: hotline op 11 juni 2014, 19:50:04
-
Hi,
Ik heb CP geinstaleerd en draait op zich aardig. Mijn prbleem is dat mijn vrouw en kids graag alleen ondertitelde films willen zien. Hoe geef ik dit zo aan in CP dat hij allen deze films download? Moet ik dit bij het veld REQUIRED of juist bij PREFERRED doen?
Verder valt mij op dat hij geen gebruik maakt van Torrents en alleen Binsearch. Dit geeft meteen een probleem omdat er nogal wat bagger verpakt als film wordt gedeeld via Binsearch.
Iemand tips?
Thanks
-
Preferred is 'voorkeur' dus niet verplicht. Required is wel 'verplicht'. Realiseer je goed dat je daar dan NL moet invullen en je dan heel erg beperkt gaat worden. beter is om in 'Renamer' aan te geven dat je ondertiteling wilt laten downloaden.
Torrent/NZB stel je in bij 'Searcher' daar kun je de diverse providers vinden. Binsearch is een van de vele zoekmachines en vindt dezelfde posts als bijv. nzbindex. Dus rommel vind je overal. ook komt bij nzb meer rommel tegenwoordig voor dan bij torrents. Met dank aan Brein c.a.
-
Ik heb een gelijkaardige vraag. Ik wil enkel de release waar 720p.BluRay.x264 in voorkomt. Veel van 720p releases zijn bv ook dts of dd5 wat automatisch een grotere bestanden zijn.
Als ik enkel releases wil waar "720p.BluRay.x264" exact in voorkomt moet ik dan 720p.BluRay.x264 (exact geschreven zoals hier) overnemen bij required?
-
Moet ik dit bij het veld REQUIRED of juist bij PREFERRED doen?
Als ik enkel releases wil waar "720p.BluRay.x264" exact in voorkomt moet ik dan 720p.BluRay.x264 (exact geschreven zoals hier) overnemen bij required?
Required zal alleen die versie downloaden en geen andere. Preferred download de voorkeur versie en als deze niet gevonden wordt de andere versie. Bij nieuwe films zal dit niet goed werken omdat er maar zelden meerdere versies gespot worden. Vaak wordt er dan maar één versie gevonden en die wordt dan gewoon gedownload.