Auteur Topic: Backup maken op verschillende usbshares  (gelezen 996 keer)

Offline SPiET

  • MVP
  • *
  • Bedankjes
  • -Gegeven: 34
  • -Ontvangen: 9
  • Berichten: 402
Backup maken op verschillende usbshares
« Gepost op: 28 augustus 2017, 11:49:00 »
Hallo,

Ik heb in hyper backup een paar backup taken op mijn usbshare2 die met een schema worden gebackupt naar de usb externe hdd die aan de nas hangt.

Nu heb ik ook nog een andere externe hdd (usbshare3) waar ook (van vroeger) dezelfste backups werden op gedaan.

Nu wil ik dat deze, usbshare3 ook up to date is met de bestanden die op de andere usbshare2 staat.

In hyperbackup kan je dus geen backup uitvoeren van een taak als het een andere usbshare is want de gedeelde map is anders (usbshare2 en usbshare3). Zelfs als je de 2 uitwerpt en enkel de 3 aan de nas hangt blijft het nog altijd usbshare3.

Dan maar bijkomende backup taken in hyper backup steken. De mappen op beide usbshares zijn hetzelfste. Maar dit lukt ook niet want hyper backup.

Als ik neem lokale gegevens kopieren - gedeelde map -> usbshare3 -> selecteer mappen die je wil backuppen (bijv music) -> bij backupinstellingen geef ik daar de zelfste map op die in mijn usbshare3 staat (bijv backup music) met bijv als naam test 1 dan zegt hyper backup : "deze map word al gebruikt door een andere taak. geef een andere naam op ...."

Nu is dit wel usbshare3 en niet usbshare2 waar alle backuptaken al in hyper backup staan.

Dus maw zou het kunnen dat ik alles op mijn usbshare3 moet verwijderen van bestanden en gewoon alle nieuwe mappen moet maken en opnieuw alles via, dan enkel voor de usbshare3 moet instellen in hyper backup? Ik kan dus niet gewoon aansluiten op de mappen die al aanwezig zijn op de usbshare3?

Alle mappen op de usbshare3 bijv backup music, backup photos hebben een _Syno_TaskConfig en een synobkpinfo.db bestand in de map. Er zijn al backups gebeurd vroeger op deze share maar ik heb die dan aan de kant gelegd en verder gedaan met usbshare2.

bedankt.


 

(OPGELOST) Backup op meerdere externe schijven

Gestart door roadfighterBoard Externe harddisks en Printers

Reacties: 7
Gelezen: 6284
Laatste bericht 22 september 2010, 21:38:30
door cyrus1977
Backup met Backup Exec en naar externe NAS

Gestart door justin2204Board Data replicator & overige backupsoftware

Reacties: 1
Gelezen: 4333
Laatste bericht 20 januari 2013, 20:55:30
door Software onbekend
Automatische backup via Internet

Gestart door GertBoard Synology DSM 5.1 en eerder

Reacties: 3
Gelezen: 2726
Laatste bericht 06 februari 2012, 12:41:21
door Gert
Rsync backup van DS-207+ naar LInux fedora server

Gestart door VerliezerBoard Data replicator & overige backupsoftware

Reacties: 2
Gelezen: 4685
Laatste bericht 09 september 2008, 15:09:49
door wizjos
NAS Backup vraag

Gestart door dukardBoard NAS hardware vragen

Reacties: 1
Gelezen: 1556
Laatste bericht 01 april 2014, 23:01:54
door rodio