Synology-Forum.nl

Overige software => Data replicator & overige backupsoftware => Topic gestart door: chubbyme306 op 07 oktober 2016, 16:53:45

Titel: Bestand opslaan van Onedrive
Bericht door: chubbyme306 op 07 oktober 2016, 16:53:45
Hey mensen,

momenteel doe ik alle foto's van mijn iphone uploaden naar onedrive. (dit wil ik ook zo houden)
nu heb ik in de nas ingesteld dat hij een backup maakt van mijn onedrive account via cloud sync. dit werkt prima tot nu toe.

alleen nu komt mijn probleem ik wil natuurlijk elke foto die ik ooit heb gemaakt bewaren op de nas. en dat hij via onedrive ernaar toe gaat.
alleen op het moment wanneer ik onedrive moet leeg halen omdat daar de opslag vol zit in onedrive wordt ook de map op mijn nas leeg gemaakt ( hij wordt dus  gesynchroniseerd) . maar dat wil ik nou eigelijk juist niet.
en om elke keer de foto te verplaatsen naar een andere map zie ik ook niet echt zitten.

Is er een manier om dit automatisch te regelen.
dus de foto's op onedrive netjes downloaden op de nas en dat ze nooit automatisch verwijderd worden. en dat die map dus alleen maar groeit.

Hopelijk heeft er iemand hier voor een mooie oplossing.

Alvast bedankt

Groeten

Chubby
Titel: Re: Bestand opslaan van Onedrive
Bericht door: Hutje op 07 oktober 2016, 17:14:28
DS-Photo op je telefoon installeren en instellen dat je foto's naar je NAS worden geupload.
Dan heb je in principe een backup van je foto's, ongeacht of je OneDrive vol zit.
Titel: Re: Bestand opslaan van Onedrive
Bericht door: chubbyme306 op 07 oktober 2016, 21:15:21
ja maar da wilde ok juist niet.

wilde graag de foto's eerst naar onedrive zetten.
doe het namelijk ook voor mijn ouders en anders wordt het te lastig voor ze.

Titel: Re: Bestand opslaan van Onedrive
Bericht door: janbal op 07 oktober 2016, 21:38:00
In CloudSync kun je de synchronisatie instellingen wijzigen. Bij synchronisatierichting kun je de richting aangeven en dan aanvinken:

Geen bestanden in de doelmap verwijderen die al in de bronmap zijn verwijderd.

Dat zou moeten doen wat jij wilt lijkt mij.
Titel: Re: Bestand opslaan van Onedrive
Bericht door: Hutje op 07 oktober 2016, 21:41:05
ja maar da wilde ok juist niet.
Als dat óók niet lukte, even een nieuw topic openen hiervoor, met omschrijving van je telefoon, en de stappen die je hebt gedaan.
En vooral waar het fout gaat.

DS-Photo werkt echt gewoon goed bij de meesten, dan zal het gewoon een instelling fout bij jou zijn.
De gratis versie van OneDrive is natuurlijk beperkt (15GB ??), echter je eigen NAS is beperkt tot de grootte van je HD's.

Zie nu dat @janbal al een andere (betere) oplossing heeft aangedragen.