Auteur Topic: BU maken van PC naar Syn DS 107+  (gelezen 3765 keer)

Offline Bro

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 3
BU maken van PC naar Syn DS 107+
« Gepost op: 16 april 2008, 13:43:16 »
Beste,

Mijn engels is helaas onvoldoende om de engelstalige HELP info van de Syn. DS107+ te kunnen begrijpen aangaande het maken van Back Ups van mijn PC die via een router contact maakt met de DS.
Mijn vraag,

Heeft iemand, of weet iemand waar ik dat vinden kan, een nederlandse handleiding hoe ik dergelijke back ups kan automatiseren.

Nogmaals, het betreft een thuisnetwerk.

Vriendelijk bedankt!

Offline Björn

Re: BU maken van PC naar Syn DS 107+
« Reactie #1 Gepost op: 16 april 2008, 15:16:11 »
Heb je de nieuwste firmware al geinstalleerd?
Deze is namelijk in het nederlands. In de interface vind je vervolgens overal "help" knoppen met nederlandstalige uitleg.

Offline Bro

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 3
Re: BU maken van PC naar Syn DS 107+
« Reactie #2 Gepost op: 16 april 2008, 19:22:10 »
Bijzonder bedankt Bjorn.

Ik heb de firmware opgekrikt naar 0598 en waarempel een smakelijke en vooral Nederlands talige interface gekregen.
Ik neem aan dat ik daarmee ook de BackUp service, de Download service en de Assistant gelijk naar de juiste versie heb gekregen. Gaat dat niet automatisch dan houd ik mij aanbevolen voor enige ondersteuning hoe dat te doen. Ik heb namelijk op de Syn site 4 bestanden gedownload: de firmware, de Data replicator, de  Download assistent en de DSassistent.
Bij de tab FIRMWAREupgrade heb ik tot nu toe alleen het firmware.pat bestand geselecteerd.

Verder: In de Disk Station Manager krijg ik de melding dat een back up alleen te maken valt: quote: De back-up kan enkel doorgaan indien een back-upschijf aangesloten werd. Controleer dat een schijf aangesloten werd die geformatteerd werd voor back-up doeleinden

Begrijp ik hier goed uit dat ik GEEN back up kan maken naar de HD van de synologie zelf? (DS 107+ met 1 schijf) maar dat de Syn alleen als intermediar dient om een BU te maken van mijn PC bestanden naar een derde externe HD?

Offline wontcachme

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 136
    • http://www.campingdebut.nl/
Re: BU maken van PC naar Syn DS 107+
« Reactie #3 Gepost op: 16 april 2008, 21:25:39 »
Als je hebt geupgrade naar firmware 598 dan heb je alles op de DS vernieuwd. De andere 3 bestanden (de Data replicator, de Download assistent en de DSassistent) moet je op je pc installeren. Dus op de DS is dat al gebeurt.

De backup die je automatisch wilt maken kan je via data replicator doen volgens mij. Die stel je eenmalig in en dan gebeurt het automatisch voortaan. Op de DS moet je volgens mij niks instellen daarvoor, aangezien je naar de DS backupt.

Die melding komt omdat je probeert een backup in te stellen via de DS naar een USB schijf. Je hoeft niks via de DS te doen als je backupt van PC naar DS. Pin me hier niet op vast, want ik heb dat nog niet gebruikt.

Offline Bro

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 3
Re: BU maken van PC naar Syn DS 107+
« Reactie #4 Gepost op: 17 april 2008, 14:17:10 »
Bedankt allen voor de support. Niet alleen is mijn firmware weer up to date maar blijkt dankzij jullie reakties ook dat ik aan de verkeerde kant van het proces aan het zoeken was.
Met de download van Datareplicator lijkt het dat ik data keurig geautomatiseerd kan wegschrijven. Ik ben uit mijn probleempjes voorlopig en i ga er eens mee stoeien.

Nogmaals bedankt voor de support.


 

Map/gebruikers- rechten / (automatische-)Backup van iphone naar nas.

Gestart door StevesBoard File Station

Reacties: 0
Gelezen: 1802
Laatste bericht 09 september 2013, 21:32:37
door Steves
Netwerk Backup van 4.3 naar 3.1 blijft hangen op 'inialiseren'

Gestart door swamswamBoard Synology DSM 5.1 en eerder

Reacties: 8
Gelezen: 3290
Laatste bericht 04 november 2013, 19:12:00
door swamswam
HDD swap na crash van 1TB naar 2TB

Gestart door merijndrBoard NAS hardware vragen

Reacties: 1
Gelezen: 1304
Laatste bericht 12 december 2013, 12:37:51
door Robert Koopman
Synology naar Amazon S3 verbindingsfout

Gestart door hetregentbuitenBoard Data replicator & overige backupsoftware

Reacties: 0
Gelezen: 1551
Laatste bericht 10 januari 2014, 14:04:49
door hetregentbuiten
Automatische conversie van flac naar mp3

Gestart door xetriBoard Overige software

Reacties: 3
Gelezen: 2395
Laatste bericht 20 februari 2014, 16:32:03
door Tien