Synology-Forum.nl

Overige software => Data replicator & overige backupsoftware => Topic gestart door: Erwin1 op 10 februari 2017, 22:01:44

Titel: Hyperback-up problemen
Bericht door: Erwin1 op 10 februari 2017, 22:01:44
Hallo,

Sinds de update naar Hyperback-up 2 ben ik voor problemen komen te staan. Ik heb een automatisch back-up lopen naar Amazon, welke niet meer wil sinds de update. In het logboek staat:

Error 2017/02/10 05:02:26 SYSTEM [Amazon Cloud Drive][NAS - Amazon] Failed to run backup task.
Error 2017/02/10 05:02:24 SYSTEM [Amazon Cloud Drive][NAS - Amazon] Failed to backup data.
Error 2017/02/10 05:02:24 SYSTEM [Amazon Cloud Drive][NAS - Amazon] Exception occured while backing up data.
Information 2017/02/10 05:00:04 SYSTEM [Amazon Cloud Drive][NAS - Amazon] Backup task started.

Ik heb zojuist geprobeerd om een nieuwe back-up taak te maken en deze te koppelen aan Amazon, maar wanneer ik de wizard wil afronden krijg ik de melding.

Citaat
Bewerking mislukt, meld u opnieuw aan bij DSM

Heb me ondertussen al 100x opnieuw aangemeld, NAS een reboot gegeven, andere browsers geprobeerd.. niets werkt..
Heb ook geprobeerd een nieuwe taak aan te maken ipv de taak te koppelen, ook dat bied geen uitkomst.

Weet iemand raad?
Titel: Re: Hyperback-up problemen
Bericht door: Rikk op 14 februari 2017, 19:52:54
Ik ervaar hetzelfde probleem naar een rsync server... Ik heb 2 back-up taken draaien -> de back-up taak die iedere dag draait werkt niet meer, de taak die 1x per week draait die werkt nog gewoon.... Opnieuw koppelen werkt inderdaad niet :(.

Hopelijk heeft iemand een oplossing voor ons probleem :D
Titel: Re: Hyperback-up problemen
Bericht door: Erwin1 op 16 februari 2017, 17:46:42
Probleem is verholpen. Niet Synology maar Amazon was de boosdoener. Er waren problemen met het Amazon account waardoor het niet meer mogelijk was data te uploaden.

Vervelend dat Synology niet als foutmelding aangeeft dat er problemen zijn met Amazon, nu bleef ik in de verkeerde richting zoeken.
Titel: Re: Hyperback-up problemen
Bericht door: Rikk op 17 februari 2017, 21:49:23
Helaas is het probleem bij mij nog niet opgelost. De synology support gaat hier als het goed is v.d. week naar kijken :). Eindelijk een oplossing voor het probleem als het goed is.

Fijn dat het bij jou opgelost is :D