Synology-Forum.nl
Overige software => Data replicator & overige backupsoftware => Topic gestart door: Anonymous op 24 oktober 2008, 00:59:59
-
Hoi,
Ik heb een Syn 106e en daarbij gebruik ik data replicator 3010133 de laatste versie dus.
In D.R heb ik de volgende opties aangevinkt data replicator automatisch starten als windows is gestart.
verder heb ik in het menu Backups de knop sync ingeschakeld.( ingedrukt)
Het Syncen gaat prima.. echter het gaat mis als ik de pc uitzet, reboot en vervolgens zie ik in het logboek dat D.R de server niet kan vinden en de synchronisatie stopt. Enige manier om het op te starten is D.R openen op de sync knop drukken en de sync loopt weer..
Dit is vervelend omdat ik nogal eens vergeet de sync in te drukken waardoor mijn backups out of syn lopen...
wat kan ik er aan doen dat hij de server netjes vind en dus het syncen niet stopt..
Ik draai windows XP met SP3 en natuurlijk alle updates die er zijn...
anyone help zou fijn zijn.. :P
bedankt alvast !
Groetjes
Pascal
-
Ik heb hetzelfde probleem. Ik denk dat het te maken heeft met inloggen op de server. Dit gaat bij mij niet automatisch. Ik moet iedere keer als ik de PC opnieuw opstart inloggen op de server.
Hoe je dit moet instellen weet ik niet (met wachtwoorden enz.).
-
Ik heb hetzelfde probleem. Ik denk dat het te maken heeft met inloggen op de server. Dit gaat bij mij niet automatisch. Ik moet iedere keer als ik de PC opnieuw opstart inloggen op de server.
Hoe je dit moet instellen weet ik niet (met wachtwoorden enz.).
Heb je in Windows wel een permanente mapping gemaakt naar een map op je diskstation? Bijv. drive Z: ?
En heb je een user aangemaakt op DS mét een wachtwoord waarnaar je die mapping kunt laten verwijzen? En aangevinktdat je pc elke keer na opstarten automatisch verbindt?