Synology-Forum.nl

Overige software => DDNS / Quick Connect / EZ-Internet / Portforwarding => Topic gestart door: janbal op 17 juli 2024, 22:40:22

Titel: resources gebruik quick connect
Bericht door: janbal op 17 juli 2024, 22:40:22
De laatste tijd heb ik nogal eens last van een Diskstation (DS220+) die overmatig bezet is met CPU-usage van rond 90%. Als ik dan check blijkt dat quick connect en synorelayd daarvoor verantwoordelijk zijn. Ik heb voornamelijk eigen mobiel en ipad hiermee verbonden maar ook een externe gebruiker.
Als ik de NAS dan helemaal afsluit en daarna opnieuw opstart is het probleem voor een paar weken opgelost maar het komt dus na enige tijd steeds weer terug.
Iemand een idee wat ik daar tegen doen kan?
Titel: Re: resources gebruik quick connect
Bericht door: Babylonia op 18 juli 2024, 00:34:59
Misschien helpt het om QuickConnect in dat geval uit te schakelen en op andere wijze connectie van buitenaf te maken met de NAS?
(DDNS en instellen van port forwarders in de router).

Heb je in ieder geval een indicatie of het met QuickConnect te maken heeft.
Titel: Re: resources gebruik quick connect
Bericht door: lassdirty op 18 oktober 2024, 09:19:49
Heb je al geprobeerd de QuickConnect-instellingen aan te passen?