Synology-Forum.nl

Overige software => DDNS / Quick Connect / EZ-Internet / Portforwarding => Topic gestart door: carmic op 02 juni 2015, 20:57:48

Titel: Wat zie ik over het hoofd
Bericht door: carmic op 02 juni 2015, 20:57:48
Beste Synology bezitters,
Onlangs heb ik een nieuw modem (Ziggo) en afzonderlijke router (Netgear, Nighthawk) geinstalleerd thuis.
Het modem meteen in de 'brugmode' laten zetten. Uiteindelijk alle instellingen opnieuw toegepast (portforwarding en DYNDNS) en alles twee weken uitgebreid getest. DS-Audio, DS-Video en DS-Photo etc. etc werkten weer naar behoren. Zowel op 3- of 4 G en m.b.v. WiFi eveneens. Zowel thuis als op mijn werk. Ik kon overal streamen  en aan mijn documenten zoals ik gewend ben.
Nu ben ik inmiddels op vakantie in Italie en heb ik WiFi 'op'  de camping. Ik kom m.b.v. DS-Audio etc .niet meer aan mijn muziek of foto's etc. etc. Via 3G of 4G kom ik er wel bij. Om op deze manier muziek te luisteren vind ik echter een (te) kostbare zaak.
Bij de firewall instellingen heb ik Italie even gedeblokeerd maar desondanks kom ik er niet doorheen. Als ik probeer in te loggen blijft hij (proberen) om aan te melden... zonder resultaat. Zowel op mijn DYNDNS als op mijn DDNS van Synology. Waar maak ik de denkfout of welk poortje ben ik mogelijk vergeten? Alvast bedankt voor het meedenken en jullie eventuele reacties.
Titel: Re: Wat zie ik over het hoofd
Bericht door: Birdy op 02 juni 2015, 21:01:45
Grote kans dat de camping de nodige poorten gesloten houdt.
 
Titel: Re: Wat zie ik over het hoofd
Bericht door: Pippin op 02 juni 2015, 21:36:27
Ik neem aan dat je de firewall thuis al had gewijzigd.
Anders zou VPN een oplossing kunnen zijn voor toekomstige vakanties.
Titel: Re: Wat zie ik over het hoofd
Bericht door: Erwin1 op 02 juni 2015, 21:43:26
Ik kom regelmatig ook tegen dat de poorten van VPN ook gesloten blijven hoor :)

Kun je wel via andere applicaties inloggen?
Eventueel kun je eens proberen heel de geo firewall tijdelijk op te heffen kun je zien of ze mogelijk een afwijkend IP adres ofzo hebben.
Kun je de firewall al uitsluiten.
Titel: Re: Wat zie ik over het hoofd
Bericht door: Pippin op 02 juni 2015, 21:49:40
Daarom schreef ik kunnen ;)
Maar ook daar zou een oplossing voor kunnen zijn :) maar daar is carmic op dit moment niet mee geholpen.

Ben zelf nog geen problemen tegengekomen met VPN, ook niet in het buitenland.
Titel: Re: Wat zie ik over het hoofd
Bericht door: carmic op 03 juni 2015, 21:29:29
Bedankt voor jullie reacties. Ik begrijp dat de kans groot is dat het niet aan mijn instellingen ligt, maar aan die van de camping. Met het opzetten van een VPN-verbinding ga ik in de toekomst aan de slag.
Ik moet mij de komende weken dan maar 'behelpen' met Spotify.
Groet.
Titel: Re: Wat zie ik over het hoofd
Bericht door: Birdy op 03 juni 2015, 22:32:03
VPN kan je proberen maar ook daarvoor zijn poorten nodig, die dichtgezet kunnen worden op b.v. campings.