Synology-Forum.nl

Tweaks / Addons A.K.A. The Underground => Download mods => Topic gestart door: reMark op 05 januari 2013, 15:46:59

Titel: SABNZB uit Package Center?
Bericht door: reMark op 05 januari 2013, 15:46:59
Ik heb zojuist mijn DS110j geupdate naar DSM 4.1 met een schone installatie. Nu wil ik SABNZB erop zetten, stat deze niet meer in het Package Center. Waar haal ik 'm vandaan? Welke python versie en welke SABNZB skp moet ik hebben?
Mijn oude python26-2.6.6-4 skp en sabnzbd-0.6.9-1 skp werken helaas niet meer.
BUUH!
Titel: Re: SABNZB uit Package Center?
Bericht door: LukeVredeveld op 05 januari 2013, 15:50:54
Als je een schone installatie hebt gedaan, zul je opnieuw de repo's van onder andere syno community moeten toevoegen aan package center :-)

http://www.synocommunity.com/faq#addSource (http://www.synocommunity.com/faq#addSource)
Titel: SABNZB uit Package Center?
Bericht door: Martijndez op 05 januari 2013, 16:15:59
4 topics over hetzelfde onderwerp ?
Titel: Re: SABNZB uit Package Center?
Bericht door: reMark op 05 januari 2013, 16:55:47
Dank LukeVredeveld! Na de toevoeging van SynoCommunity blijft de melding dat sabnzb enkel toegevoegd kan worden na installatie python 2.7.3-3 Laat deze nu net niet in de SynoCommunity staat en wel 2.7.3-4. Die versie heb ik dankzij jouw tip wel geinstalleerd gekregen. Als ik 'm handmatig toevoegde, wilde dat niet.
Kortom, zit nog steeds vast...
Titel: Re: SABNZB uit Package Center?
Bericht door: reMark op 06 januari 2013, 13:59:50
En ik ben eruit. Een paar keerde harde schijf opnieuw geïnstalleerd zonder behoud van settings. Toen de truc van Luuk toegepast en na veel 5en en 6en pakte mijn DS110J de software. Gaat verdraaid lastig!
Maar: eind goed, al goed!