Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Download Station => Topic gestart door: jase op 29 maart 2017, 13:37:45
-
Hoi allemaal,
Ik heb net de SickRage package geinstalleerd en ingesteld. SickRage verstuurt de opdracht/torrent naar Download Station en blijft vervolgens op 'waiting' staan. Weet iemand misschien wat er misgaat?
Thanks!
-
Beetje onduidelijk wat je bedoelt.
Waar zie dat "waiting" staan?
Gaat download station wel aan de gang om de torrent te downloaden?
-
SickRage verstuurt de opdracht dus naar Download Station. Je ziet de torrent in de wachtrij staan maar hij start niet. De status van de torrent is "waiting".
-
rebooten van de NAS helpt wel eens
-
Al een paar keer gedaan. Ook Download Station opnieuw geinstalleerd. Het vreemde is dat handmatige downloads wel direct starten.
-
Heb je de alias 'donwload' aangemaakt.
Zit in:
Controle Panel
Application portal
selecteer downloadstation
klik Edit
Enable Customize Alias aanvinken en 'download' invullen
Verder moet je even checken dat je in Control Panel, security niet een vinkje gezet hebt bij
"Do no allow DSM to be embedded with iframe"
-
Het bovenstaande had ik al ingesteld. Ik zal straks alles nog een keer nalopen.
***
En gecheckt. De instellingen staan zoals je het beschreven hebt.
Ik dacht nog dat het met rechten ofzo te maken had, maar helaas. In SickRage heb ik ook een admin account ingesteld om torrents naar Download Station door te sturen.
-
Doet hij het met alle torrents van SickRage.
In het verleden heb ik het ook wel eens gehad, maar dat lag toen aan het torrent bestand, andere torrents deden het wel goed.
Probeer anders de 'black hole' methode eens, dat is eigenlijk hetzelfde als de torrents met de hand er neer zetten.
-
Hij doet het met alle torrents die via SickRage binnenkomen. Met de blackhole methode pakt Download Station de torrent op én start hij de download.
-
Tja dan weet ik het ook niet meer.
Gelukkig kun je gewoon de black hole methode gebruiken, is ook niets mis mee.
-
Ja super vaag. Het mooie van SickRage is dat alles dan automatisch gaat. Op mn 213+ werkt alles wel goed. Was juist van plan om SickRage op de 213+ stop te zetten. :S
-
Niemand zelfde issue? 🙄
-
Ik heb hetzelfde probleem. Heb het nog niet met handmatig een download toevoegen geprobeerd. Ben hier toevallig achtergekomen doordat ik aan het onderzoeken ben waarom downloaden via Transmission ernstig traag gaat (max 5-6mbps op een 300Mbit verbinding over een Gbit netwerk)
Ben gloednieuw in de NAS wereld (heb hem sinds 3 weken) en snap er dus geen hol van :D
-
Zal dan wel een rechten kwestie zijn.
Sinds DSM6 werken een aantal packages van de SynoCommunity niet meer, omdat de user niet meer aangemaakt wordt.
Het is dan ook niet meer mogelijk rechten aan die user uit te delen.
Als je al SickRage had draaien en een upgrade van DSM 5 naar DSM 6 hebt gedaan dan heb je daar geen last van, maar een nieuwe installatie onder DSM 6 wel.
Ik heb een SickRage package gemaakt dat wel goed installeert onder DSM 6, maar dan moet je eerst je bestaande SickaRage packaqge verwijderen.
Je kunt het package hier downloaden.
https://github.com/BenjV/SYNO-packages/blob/master/SickRage%20DSM%206%20noarch%20V1.0.spk
Na de installatie kun je via de group "sc-media" rechten uitdelen.
-
Oh ja, beter laat dan nooit. Misschien dat iemand ook dit probleem heeft..
De 'Synology DS' methode in SickRage werkt weer. Ik kwam dit (https://github.com/SickRage/SickRage/wiki/FAQ%27s-and-Fixes) een keer tegen.
Ik had een ander account aangemaakt voor het downloaden. Je moet dus blijkbaar eerst inloggen en in DS Download een standaardmap kiezen. Ook had ik '/volume' in mijn pad staan (dit moet dus niet in het pad staan). Nu blijft de status niet op 'waiting' staan en hoef ik de 'Blackhole' methode niet te gebruiken. Met deze methode kreeg ik in DS Download vaak de melding dat de torrent 'fout' was en niet kon downloaden.
Gr,
Jase