Synology-Forum.nl
Hardware ondersteuning => Externe harddisks en Printers => Topic gestart door: javapiet op 15 januari 2008, 23:25:06
-
Is het mogelijk om van de synology nas naar een externe usb hd te backuppen die aan de synology hangt?
ik heb zitten zoeken maar ik vind wel omgekeerd met een usb copy button
of is wat ik bedoel de local backup?
dit vanwege data die centraal wordt opgeslagen op de synology en backups die worden gemaakt op de usb disk die wordt meegenomen in geval van brand/diefstal
(met eventueel een 2,5 inch externe hd zonder voeding omdat dat makkelijker in gebruik is)
zoja is dit eenvoudig te doen voor een gebruiker die redelijk ervaring heeft met computers?
-
Dat is inderdaad de local backup die je bedoelt..
-
Grom, probeer weer een backup te maken met m'n Synology Diskstation 101j, maar hij loopt weer te zeuren over "The backup procedure could not be proceeded without a backup disk connected. Please plug in a new backup disk or create a new one in page [External Devices -> USB Disk]." terwijl er toch wel een aan hangt die ik heb geformatteerd via de DS (usb disk is een Maxtor 3200).
Why does it always have to be the hard way?! :(
Nou ja, als iemand een tip heeft, hoor ik het graag. Ik probeer nog wel wat te rommelen.
EDIT:
Interessant, de front USB port leent zich blijkbaar niet voor backups. Hij zit nu in een van de twee back ports en nu mag het wel. Nu ja, blaaaaaaaazen maar!