Synology-Forum.nl
Hardware ondersteuning => Externe harddisks en Printers => Topic gestart door: LeoDoorzon op 29 januari 2015, 17:27:24
-
Ik heb een nieuwe DS214+ waar m'n externe ESata/USB 2.0 HDD niet op werkt. Ik heb hem geprobeerd met de ESata kabel op m'n oude DS207 en dan hoor je hem gewoon opstarten. Dus het werkt wel maar niet op de nieuwe DS. Wel als ik hem op de usb poort aansluit maar dat is een stuk langzamer dus niet gewenst.
-
Dat is dan toch gewoon garantiewerk?
-
Ik neem aan dat je bij de test wel de externe voeding gebruikt hebt voor de externe drive, met test op beide NAS'sen?
USB kan mogelijk gevoed worden door de USB connectie zelf, bij eSata niet.
-
Bij allebei de externe voeding gebruikt. En v.w.b. de garantie; uiteraard maar weer een rompslomp. Mogelijk moest er nog iets in de config worden aangepast maar bij usb pakt hij hem gewoon op. Dus maar is gaan bellen met de leverancier.
Bedankt in ieder geval voor het meedenken!
-
Dit is buitengewoon aangenaam en gemiddeld na .... Je schudde te posten .... Dankzij een aanzienlijke maatregel voor het posten van het .... !!!!
-
In welke formaat is de schijf geformatteerd?
-
Dit is buitengewoon aangenaam en gemiddeld na .... Je schudde te posten .... Dankzij een aanzienlijke maatregel voor het posten van het .... !!!!
??????
-
Of @Patrick9 is een grapjas of komt niet uit z'n woorden. :S
-
Of de auto-correctie is iets te behulpzaam?
-
Dat kan ook natuurlijk, maar ja, eerst even nalezen voor het posten lijkt mij niet al te veel moeite.