Auteur Topic: geen data in \volume1 & \volume2  (gelezen 2034 keer)

Offline dieter

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 1
geen data in \volume1 & \volume2
« Gepost op: 11 september 2011, 11:35:41 »
Hallo allemaal,

Ik heb deze week twee nieuwe harde schijven in mijn DS210+ gestoken van 2TB (Samsung HD204UI) in RAID1.
Voordien zaten er een schijf van 1.5TB & een van 1TB in.

De schijf van 1.5TB was stukgegaan (vandaar de upgrade naar twee nieuwe schijven).
Als de 1TB schijf alleen in de NAS zit, dan kan ik daarop nog altijd door mijn mappen bladeren en in de folder volume1 zit mijn data.
Nu heb ik de schijf van 1TB uit de nas gehaald en via een Sata-> usb convertor (Kama Connect +) aangesloten op de NAS via de front-usb poort.

Als ik vervolgens via de Bestandsbrowser ga kijken, zie ik USBSHARE3 staan, en ik kan de inhoud daarvan bekijken. Maar in de root van de usbshare staan twee mappen volume1 & volume2 die leeg zijn.

Ik had gehoopt van daar mijn bestanden terug te vinden, zodat ik die kon kopiƫren op de nieuwe schijven, maar dat blijkt dus niet zo te zijn.

Moet ik iets speciaals doen om die datamappen terug tevoorschijn te krijgen? Ik kan via TELNET inloggen op de nas, dus eventuele linux-commando's kan ik uitvoeren als dat moest helpen.

Ik heb ook al geprobeerd om de schijf op mijn windows-pc aan te sluiten via sata->usb, en met behulp van het tooltje 'DiskInternals Linux Reader' geprobeerd om de data terug te vinden, maar ook hier hetzelfde probleem. Ik kan door de mappen op de schijf bladeren, maar beide mappen volume1 en volume2 zijn leeg.

Hopelijk ben ik mijn data niet kwijt?

Alvast bedankt

Offline davey

  • MVP
  • *
  • Bedankjes
  • -Gegeven: 22
  • -Ontvangen: 66
  • Berichten: 876
Re: geen data in \volume1 & \volume2
« Reactie #1 Gepost op: 14 september 2011, 00:14:20 »
Hoi,


Hiervoor heb ik een hele makelijke oplossing voor je je doet het volgende

je doet die 1tb weer in je nas met 1x van 2tb erbij dan zegt hij je raid moet gecopieerd worden of hersteld dit laat je doen is dit gebeurt haal je die 1tb hd eruit en doe je het zelfde raid herstellen en klaar is kees

Je raid herstellen kan wel heel lang duren dus laat dit hellemaal afmaken!!!!

Met vriendelijke Groeten,
Davey


 

Kan geen NZB files toevoegen SABNZBD

Gestart door TalloneBoard Synology DSM 5.1 en eerder

Reacties: 3
Gelezen: 3458
Laatste bericht 08 februari 2014, 21:11:42
door Matr1x
Geen registratie DDNS

Gestart door multimediawestlandBoard Synology DSM algemeen

Reacties: 2
Gelezen: 1783
Laatste bericht 13 maart 2014, 20:11:06
door Gewoon Dree
Geen notificatie email meer na updaten spots

Gestart door slingshotBoard Spotweb

Reacties: 0
Gelezen: 1536
Laatste bericht 15 mei 2014, 19:02:59
door slingshot
LG TV vindt geen plex server

Gestart door Johan1974Board Plex Media Server

Reacties: 1
Gelezen: 5494
Laatste bericht 02 augustus 2014, 19:48:49
door speedy7202
Knipperende Oranje status LED geen verbinding mogelijk Help

Gestart door simplemeBoard NAS hardware vragen

Reacties: 0
Gelezen: 2950
Laatste bericht 02 maart 2013, 17:37:58
door simpleme