Synology-Forum.nl

Hardware ondersteuning => Externe harddisks en Printers => Topic gestart door: kroko op 13 april 2011, 12:11:06

Titel: Grote print opdracht
Bericht door: kroko op 13 april 2011, 12:11:06
Ik probeerde gisteren een print opdracht naar een HPLJ 3600 gekoppeld aan een DS110j te sturen. Deze opdracht betrof een 9 pagina grote PDF van 172Mb. Deze opdracht wordt wel aangemaakt, maar op het moment dat in de wachtrij plaatsen veranderd in afdrukken begint windows met de opdracht opnieuw in de wachtrij te plaatsen. Dit is een eindeloze loop.
Knip ik de opdracht op in twee delen (pagina 1-4 72Mb en pagina 5-9 124Mb) dan werkt het wel. Ik heb sinds maandag de DS voorzien van de laatste firmware 3.1
Andere "grote" opdracht worden ook niet verwerkt.
Titel: Re: Grote print opdracht
Bericht door: kroko op 06 juni 2011, 20:34:49
Het probleem met de grote printopdracht die niet wil printen doet zich voor bij het afdrukken via LPR-poort. Vandaag heb ik de printer op de XP computer opnieuw aangemaakt en naar \synology110jusbprinter1 laten verwijzen. Nu komen de printopdrachten, hoe groot ook, er wel uit.

Weet iemand waarom dit zo is??
Titel: Re: Grote print opdracht
Bericht door: wizjos op 06 juni 2011, 22:11:29
Als je even Google raadpleegt kom je op de zoekterm: 'lpr and large printjobs' een aantal mogelijk oorzaken tegen:
http://support.microsoft.com/kb/280344 (http://support.microsoft.com/kb/280344)
http://support.microsoft.com/kb/2403052 (http://support.microsoft.com/kb/2403052)
http://www.seh-technology.com/press-cen ... t-way.html (http://www.seh-technology.com/press-center/techupdate-details/article/techupdate-printing-protocol-lpdlpr-rfc-compliant-or-the-microsoft-way.html)

Groet,

Wizjos
Titel: Re: Grote print opdracht
Bericht door: kroko op 09 juni 2011, 18:23:52
Ik kan in de gegeven links niet echt een oplossing vinden voor het probleem. Nu ligt me bij dat het onder DSM 3.0 wel goed werkte.

Ik ga een schijf installeren met 3.0, testen en daarna opwaarderen naar 3.1. Kijken hoe het dan gaat.