Synology-Forum.nl
Overige software => FTP, NFS and Samba Server => Topic gestart door: paski op 23 juli 2010, 17:05:53
-
Hallo
Ik ben nieuw en ben al een tijd aan het stoeien met mn DS110j.
Ik heb het kopje berichtgeving al mn email gegevens ingevoerd, een test email komt aan in mn mail box.
Nou ben ik gebruikers aan het aanmaken en staan netjes in het rijtje. Dit precies volgens het protocol ( opslaan in UTF-8 enz. )
De nieuwe gebruiker staat met al zn gegevens en rechten in het rijtje. Om te proberen hem ik eerst een eigen (werk)mail account aangemaakt.
Maar er komt geen uitnodiging binnen...... Wat doe ik fout? Op welk moment , na het invoeren, verstuurd hij de "uitnodiging" ?
Wel jammer dat ik niet eenvoudig de welkomsttekst kan aanpassen.
En als de gebruiker/groep opnieuw wil uitnodigen, hoe gaat dat dan?
Poorten in de zyxel modem zijn geforwarded, firewall aangepast in de modem.
Alvast bedankt
voor de reacties
-
Je verhaal is niet echt duidelijk.. Je hebt het halverwege ineens over een mail account.. Gaat dit over mailstation of? (zo ja dan staat het bericht hier wel heel erg verkeerd)
-
Gaat dit over mailstation ?
Bedankt voor je reactie.
Als ik gebruikers wil uitnodigen hoef ik toch geen mailstation op te zetten dacht ik?
Ik vraag mij af of ik nog een handeling moet doen nadat ik een lijst met gebruikers ( incl emailadres ) heb ingevoerd. Op welk moment ( bv na het opslaan van deze lijst ) verstuurd de DS110J de uitnodiging? Ik heb mijzelf op mn werkadres aangemeld maar krijg geen bericht binnen.
-
Op het moment dat je een gebruikersaccount aanmaakt en daarbij een mail adres opgeeft wordt er in principe gelijk bij het opslaan een mail verzonden. Zo niet, dan zou ik toch mijn notification settings nog even goed doorlopen.
En nee, dat heeft niets met mailstation te maken, maar daarom was je verhaal dus juist zo verwarrend.. Je had het halverwege over een mail account ipv. gebruikers account.