Auteur Topic: FTP server toegang  (gelezen 2582 keer)

Offline Elmar K.

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 1
FTP server toegang
« Gepost op: 12 juni 2008, 14:31:23 »
Ik heb sinds een maand een DS107 Diskstation draaien als bedrijfsserver. Nu ben ik een redelijke leek op het gebied van serverinstallaties en dergelijke. In principe draait alles in de MAC omgeving die ik heb. De DS is aangesloten op een Time Capsule die fungeert als wifi-station. Ik kan in de server en het delen gaat prima. Ik loop alleen vast op het punt van FTP toegang..

Ik heb de FTP-service aangezet, maar ik weet niet vanaf welk adres ik de server van buitenaf kan bereiken, of hoe ik dit adres kan creeeren. Ik heb wat gelezen over portforwarding en extern IP-adres, alleen is mij niet duidelijk hoe ik dit soort instellingen maak op mijn MAC. Kan iemand mij advies hierover geven?

( ik ben al even opzoek naar een goed antwoord maar heb deze niet kunnen vinden, excuus als er toch al over geschreven is in dit forum )

Offline mdamen

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 130
Re: FTP server toegang
« Reactie #1 Gepost op: 26 juni 2008, 08:24:39 »
Je moet portforwarding doen op het apparaat wat verbinding heeft met de buitenwereld, vaak is dit een router of modem van je provider. Hierop moet je poort 21 forwarden en de eventuele passive poorten zoals deze in de web interface van de Synology staan.
Op http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm vind je handleidingen voor diverse type routers hoe je dit kunt instellen.
If you like my work please donate:

Donate to me!


 

Mumble server op een DS211

Gestart door Brainbox72Board Overige 3rd party packages

Reacties: 2
Gelezen: 892
Laatste bericht 19 september 2018, 22:51:47
door Brainbox72
Extern toegang

Gestart door FridoBoard DDNS / Quick Connect / EZ-Internet / Portforwarding

Reacties: 5
Gelezen: 2052
Laatste bericht 24 mei 2019, 13:00:41
door bartmans99
Geen externe toegang via macOS

Gestart door illuvattarrBoard DDNS / Quick Connect / EZ-Internet / Portforwarding

Reacties: 1
Gelezen: 1015
Laatste bericht 11 november 2019, 11:35:51
door Briolet
Toepassingsportaal mail server

Gestart door GiellexeBoard Netwerk algemeen

Reacties: 0
Gelezen: 469
Laatste bericht 30 april 2020, 14:46:46
door Giellexe
Gsuite fall-back: Mailplus server.

Gestart door the noiseBoard Mailplus server en client

Reacties: 0
Gelezen: 3053
Laatste bericht 18 november 2020, 08:36:38
door the noise