Auteur Topic: FTP server toegang  (gelezen 2583 keer)

Offline Elmar K.

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 1
FTP server toegang
« Gepost op: 12 juni 2008, 14:31:23 »
Ik heb sinds een maand een DS107 Diskstation draaien als bedrijfsserver. Nu ben ik een redelijke leek op het gebied van serverinstallaties en dergelijke. In principe draait alles in de MAC omgeving die ik heb. De DS is aangesloten op een Time Capsule die fungeert als wifi-station. Ik kan in de server en het delen gaat prima. Ik loop alleen vast op het punt van FTP toegang..

Ik heb de FTP-service aangezet, maar ik weet niet vanaf welk adres ik de server van buitenaf kan bereiken, of hoe ik dit adres kan creeeren. Ik heb wat gelezen over portforwarding en extern IP-adres, alleen is mij niet duidelijk hoe ik dit soort instellingen maak op mijn MAC. Kan iemand mij advies hierover geven?

( ik ben al even opzoek naar een goed antwoord maar heb deze niet kunnen vinden, excuus als er toch al over geschreven is in dit forum )

Offline mdamen

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 130
Re: FTP server toegang
« Reactie #1 Gepost op: 26 juni 2008, 08:24:39 »
Je moet portforwarding doen op het apparaat wat verbinding heeft met de buitenwereld, vaak is dit een router of modem van je provider. Hierop moet je poort 21 forwarden en de eventuele passive poorten zoals deze in de web interface van de Synology staan.
Op http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm vind je handleidingen voor diverse type routers hoe je dit kunt instellen.
If you like my work please donate:

Donate to me!


 

Na updat DSM 4.2 geen toegang meer webservices

Gestart door VosreinardBoard Synology DSM 5.1 en eerder

Reacties: 10
Gelezen: 6212
Laatste bericht 19 mei 2013, 00:58:03
door Robert Koopman
Radius Server

Gestart door BrioletBoard Radius Server

Reacties: 2
Gelezen: 6590
Laatste bericht 27 augustus 2013, 21:45:27
door Briolet
De aangewezen server is niet beschikbaar. Controleer de netwerkverbinding...etc

Gestart door xxl2953Board Data replicator & overige backupsoftware

Reacties: 6
Gelezen: 2089
Laatste bericht 16 oktober 2016, 21:47:46
door Birdy
DSM Beta 6.1 Active directory Server

Gestart door NelesssBoard Synology DSM BETA versies

Reacties: 27
Gelezen: 13957
Laatste bericht 07 januari 2017, 19:38:50
door florisvn
Task Scheduler DHCP Server

Gestart door CremersBoard Synology DSM 6.1

Reacties: 4
Gelezen: 1606
Laatste bericht 29 april 2017, 17:56:19
door Cremers