Synology-Forum.nl
Overige software => File Station => Topic gestart door: Synology DS212J op 24 juli 2014, 22:12:29
-
Ik zit met het volgende probleem:
Ik heb in mijn map Music sub mappen aangemaakt per artiest en daar weer sub mappen in aangemaakt per cd. Nu is 1 sub map binnen de map music niet meer zichtbaar (zowel via Windows verkenner als in DSM => File Station => Music. Ik zie de submap echter wel via DSM => Audio Station => Map en ook als ik via mijn Iphone zoek in de DS Audio map. Maar als ik dan de muziek af wil spelen, springt hij steeds naar het volgende nummer en speelt dus niks af. De submap was ineens niet meer zichtbaar, nadat ik een paar cd's binnen deze submap had gekopieerd naar een USB stick. Via DSM => Audio Station zie ik wel alle cd's staan, dus ik weet zeker dat cd's niet allemaal per ongeluk verwijderd zijn. Wie zou mij hiermee kunnen helpen. Ik heb al een aantal uur op het forum zitten zoeken, maar ik kan de oplossing niet vinden.
-
Ik denk dat de submap wel weg is, maar de database van je audio station nog niet bijgewerkt is. Vandaar dat die hem nog laat zien maar hem niet af kan spelen.
-
Hoe lang duurt dit dan dat dit wordt bijgewerkt? Het is inmiddels 2 dagen geleden dat dit gebeurd is en ik heb de NAS ook al een uit gedaan en opnieuw opgestart.
-
Je zou de media-database opnieuw kunnen indexeren. Dan zou het goed moeten komen.