Synology-Forum.nl
Overige software => File Station => Topic gestart door: casplo op 31 maart 2012, 23:53:14
-
Beste mensen,
Kort geleden pc geupdate naar ie9. Sinds die tijd kan ik niet meer bij mijn fileserver.
Wat ik ook probeer het lukt me niet om bij de fileserver te komen. Wat wel vreemd is dat de photo server wel bereikbaar is, gaat immers op de zelfde wijze.
Heb nu ie8 terug gezet en alles werkt weer.
Zijn er meer mensen met deze ervaring? Heeft iemand het kunnen oplossen zodat je ie9 wel kunt gebruiken. Het heeft me dagen gekost om er achter te komen tot ik dacht ik probeer het via Firefox en dan loopt alles als een zonnetje.
ben erg benieuwd naar ervaringen en wellicht is dit het probleem bij meerdere mensen op dit forum die aangeven dat ze niet bij de fileserver kunnen.
Ik hoor het graag
-
Net even IE9 uitgeprobeerd. Als je bijvoorbeeld intikt "www.jouwdomein.nl/7000" of "http://jouwipadres:7000" vind IE de pagina niet. Maar tik je "www.jouwdomein.nl:7000/" of "http://jouwipadres:7000/", dan lukt het prima!