Synology-Forum.nl
Overige software => File Station => Topic gestart door: ThomasH op 03 februari 2013, 17:10:55
-
Heb sinds een aantal maanden DS213. Na succesvolle installatie en gebruik zie ik sinds een aantal dagen in de linker kolom van filestation mijn eigen Imac en bestandenstructuur niet meer. Weet iemand hoe ik dit kan herstellen of wat mogelijk het probleem zou kunnen zijn? Alvast bedankt voor je reactie.
-
Heeft dat niet met Java te maken?
Apple heeft met een laatste update Java uitgezet lees ik op vele sites.
Je moet het zelf aanzetten.
-
Bedankt voor deze snelle reactie. Misschien een idiote vraag, maar waar zet je java aan?
-
Ben er reeds achter waar dit Safari zit, maar staan beide op geactiveerd en verhelpt probleem niet. Nog een andere suggestie hoe dit probleem te verhelpen.
-
Als je ingelogd bent op je NAS, en je gaat naar File Station, kies je onder opties voor bestanden op een lokale computer.... Mocht je niet de juiste versie van Java hebben, dan zal Safari daar meteen om vragen om die te installeren.
Apple heeft gister geloof ik de nieuwe versie van Java 7 goedgekeurd en updaten loste bij mij het probleem op.
Eventueel kan je Java 7 hier downloaden: http://www.java.com/nl/download/help/mac_install.xml
Succes!
-
ThomasH: je geeft niet aan welke OS versie je gebruikt.
Bij OSX 10.6.x heeft Apple afgelopen maandag alle oude Java versies verboden verklaard. Op dat systeem gaat Apple nog over Java updates en niet Oracle. Daar is het voldoende om een Software update te doen en er wordt een nieuwe versie Java 6.x geïnstalleerd.
-
Heren of dames,
Bedankt voor de tips. Nieuwste java versie geïnstalleerd en probleem is opgelost. Top.