Overige software > File Station
verschil tussen pc en mac bij "openen" bestanden
emel:
hi
wat mij opvalt (in mijn omgeving): wanneer ik een, bv, office bestand benader vanaf mijn mac, download de nas dit standaard naar mijn eigen mac omgeving. Wanneer ik dit doe vanaf een PC, dan kan ik het bestand direct openen.
is dit standaard, of is dit in te stellen?
mchp92:
Klinkt als iets dat over je mac gaat, niet je nas
Nas geeft alleen maar data door. Mac/pc besluit wat ie ermee doet
Briolet:
Dat gaat niet over de mac, maar over Office. Blijkbaar heeft MS bij de nieuwe office versies besloten dat files alleen lokaal bewerkt mogen worden onder OSX. Jammer dat TS geen versie opgeeft, want ik herken dit verschijnsel niet bij Office 2011. Wel de problemen om met office-files op de nas te werken.
mchp92:
Zou ook kunnen
Zit iig niet in je nas ;-)
TonVH:
Begrijp het hele probleem niet.
Als ik op een Mac met Word (2016 versie) een bestand open wat op de NAS staat en bewerk dan gebeurt dit gewoon rechtstreeks op die NAS. Ik zie ook geen download plaatsvinden.
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
Naar de volledige versie