Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM algemeen => Topic gestart door: TonVH op 13 mei 2012, 09:48:48
-
Is het mogelijk om een backup van alle DSM instellingen (en liefst ook geïnstalleerde pakketten) te maken zodat bij een onfortuinlijke totale crash o.i.d. snel een nieuw systeem opgezet kan worden met de exacte situatie als de oude?
-
http://www.synology.com/tutorials/how_t ... p?lang=nld (http://www.synology.com/tutorials/how_to_migrate.php?lang=nld)
artikel 2.1 voor een backup van je configuratie
-
Is niet wat ik zocht maar heeft me wel op het juiste spoor c.q. trefwoord gezet. Ik zocht: http://www.synology.com/tutorials/how_t ... p?lang=nld (http://www.synology.com/tutorials/how_to_backup_nas_configurations.php?lang=nld)
Ik heb alleen niet de indruk dat het ook een backup maakt van geïnstalleerde pakketten zoals NZBget.
-
Zo maakt je inderdaad alleen een backup van je configuratie.
Ik ben bang dat je backups van pakketten handmatig moet doen m.b.v. bijvoorbeeld putty.
Alle pakketten e.d. copieren naar een shared folder en die dan downloaden.
Een andere manier zou ik niet weten.
Misschien dat iemand anders nog goede tips kan geven of wellicht een script hiervoor heeft gemaakt a.d.v. bijvoorbeeld een cronjob?