Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM algemeen => Topic gestart door: FranckeM op 29 mei 2016, 15:20:07
-
Als ik via mijn domeinnaam naar de DSM interface wil, krijg ik de volgende melding
Deze inhoud kan niet worden weergegeven in een frame
Om de informatie die u op deze website invoert beter te beveiligen, staat de uitgever niet toe dat deze inhoud wordt weergegeven in een frame.
Mogelijke acties:
Deze inhoud in een nieuw venster openen
Als ik klik op "Deze inhoud in een nieuw venster openen" dan gaat deze wel verder, maar staat mijn ipadres in de adresbalk ipv mijn domeinnaam.
Bij mijn dns heb ik ingesteld xx.xx.xx.xx:5000, waar x staat voor mijn extern ipadres, verder heb ik deze poort door gestuurd in mijn router.
Ik doe dit op mijn nieuwe nas ds916, welke de laatste dsm 6 versie heeft.
Op mijn DS211 met 5.2 werkt dit namelijk wel.
-
Probeer het eens met een andere browser.
Of, cookies verwijderen ?
-
Helpt niet, het probleem ligt waarschijnlijk aan DSM 6, aangezien ik het niet heb met mijn oude nas (DSM 5.2).
-
Wat je bij je DNS hebt ingesteld is URL forwarding met cloaking.
De DNS server maakt een webpagina aan met een iframe waarin de URL naar je NAS wordt getoond.
Het is een achterlijk oplossing uit de jaren 90 van de vorige eeuw toen de consument nog een webpagina bij HetNet had en een dotTK domein gebruikte.
Blijkbaar accepteert DSM 6.0 dat niet meer.
Niks om van te schrikken.
Oplossing is om een A-record naar je Internet aansluiting aan te maken zodat je je domeinnaam kan gebruiken waar het voor ontworpen is.
-
Als je een DDNS aanmaakt bij Synology en vervolgens bij je domeinnaam een CNAME record daarheen en vervolgens in DSM een Reverse Proxy instelt, sla je 2 vliegen in 1 klap.
Je hebt nu een automatisch update van het IP nummer indien dat verandert en je hoeft geen :5000 achter je domeinnaam te tiepen.
Je kan ook alleen de DDNS URL gebruiken zonder je domeinnaam.
De mogelijkheden zijn eindeloos.
-
Hoe staan je instellingen onder Beveiliging, specifieke heet stukje over " insluiten met iframe toestaan of niet" ?
-
Ik heb nu aangevinkt insluiten met iframe toestaan of niet en daaronder aangegeven bij toegestane website mijn domein toegevoegd, en dan werkt het via urlc verwijzing welke nu naar de zo juist aangemaakte ddns verwijst.
-
Via een cname record lukte het me niet
-
Ga naar beveiliging in het comfiguratiescherm (gebruik bijvoorbeeld QuickConnect) sta toe dat DSM wordt ingesloten met iFrame. Als het goed is moet dat lukken.