Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM algemeen => Topic gestart door: johannes999 op 24 mei 2014, 19:43:15
-
hallo,
Ik zit hoofdstuk 10 te lezen van dsm5 over overal toegang tot bestanden
Methode 1: Synology Assistant gebruiken om gedeelde mappen toe te wijzen als netwerkschijven.
Voer Synology Assistant uit (beschikbaar in het Downloadcenter van Synology) en selecteer de server uit de serverlijst. Klik op Mapstation en volg de stappen online om de installatie te voltooien.
maar de vreemd is ik zie geen synolgy assistant meer niet op mij computer en niet in nas zelf. ik heb naar downoad center geweest maar daar ook ik zie geen synology asistant om te downloaden.
johannes
-
Is er echte wel hoor, onder DSM & Hulpprogramma's:
Download voor Windows:
http://global.download.synology.com/download/Tools/SynologyAssistant/4448/Windows/SynologyAssistantSetup-5.0-4448.exe (http://global.download.synology.com/download/Tools/SynologyAssistant/4448/Windows/SynologyAssistantSetup-5.0-4448.exe)
Download voor MAC:
http://global.download.synology.com/download/Tools/SynologyAssistant/4448Mac/Synology-Assistant-5.0-4448.dmg (http://global.download.synology.com/download/Tools/SynologyAssistant/4448/Mac/Synology-Assistant-5.0-4448.dmg)
[attachimg=1]
-
bedankt,
Ik probeer de link die u adviseert mij voor windows maar de link bestaat niet. ik krijg melding deze pagina kan niet worden weergegeven.
-
ik heb het gevonden ,
dank u wel bird . ik ben soms moe dan ik kan niet helder denken, ik heb het gedownload van synology site.
johannes