Synology-Forum.nl

Firmware => Synology DSM algemeen => Topic gestart door: Martijndez op 16 september 2012, 09:23:22

Titel: Usergroep niet extern te bereiken
Bericht door: Martijndez op 16 september 2012, 09:23:22
Ik wil graag een usergroup aanmaken welke alleen binnen mijn lan kan inloggen op de NAS en welke dus op geen enkele manier extern kan inloggen (apps, shares, dsm, ssh, etc). Volgens mij moet dit wel te realiseren zijn. iemand die mij op weg kan helpen?
Titel: Re: Usergroep niet extern te bereiken
Bericht door: Nelesss op 16 september 2012, 14:38:44
Ik loop hier ook al een tijdje mee te stoeien. Je kunt in groepen niet instellen welke apps een groep mag gebruiken of niet, alleen de mappen. Dus per gebruiker moet ik instellen welke apps die mag gebruiken.

Verder kun je niet instellen of een gebruiker via dsm kan inloggen of niet. Deze kan altijd worden gebruikt helaas.
Titel: Re: Usergroep niet extern te bereiken
Bericht door: Martijndez op 17 september 2012, 20:03:54
Een ticket hierover aangemaakt en volgens synology is het inderdaad niet mogelijk externe toegang voor sommige users te verbieden. Het is wel een feature waar ze in de toekomst naar gaan kijken.