Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM algemeen => Topic gestart door: Ruben01 op 18 november 2018, 16:16:01
-
Hallo allemaal,
Hoe kan het dat opslagbeheer aangeeft dat ik op 87% (3.1 TB van 3.6 TB) van mijn opslagruimte zit, terwijl als ik al mijn bestandslocaties bij elkaar optel ik op nog geen 1.5 TB uitkom?
Ter info: de NAS staat ingesteld op Synology Hybrid RAID en heeft 2x WD40EFRX schijven.
Ik hoop dat jullie weten hoe dit komt.
Gr. Ruben
-
Geef eens aan welke packages je het geïnstalleerd.
-
- Cloud Sync
- File Station
- oAuth Service (geen idee waarvoor die is)
- Audio Station
- Mediaserver
- PHP 7.0
- PHP 5.6
- VPN Server
- Drive
- Video Station
- Toepassingsservice van Synology
- Universal Search
- Mail Server
- Moments
- Opslag-analyser
- Mail Station
- Antivirus Essential
- WebDAV Server
- Note Station
- Node.js v4
- Perl
-
Dan zit de "pijn" in Drive (Cloud Station) =, deze maakt gebruikt versie beheer m.a.w. er worden oudere versies van bestanden bewaard, op een plek die je niet kan zien dus, zie je die niet in File Station.
Je zou het aantal versies naar beneden kunnen brengen echter, dat zal niet de oudere versies verwijderen.
Ik heb het pas nog voorbij zien komen hier, volgens mij kan je beter aan de Client kant even de bestanden veilig stellen en daarna Drive op je NAS verwijderen, volgens mij wordt dan ook gevraagd of de Database en of bestanden ook verwijderd dienen te worden.
-
En Drive hierna niet meer opnieuw installeren?
-
Je gebruikt Drive voor een doel. Dus of je hem moet terugplaatsen kun je alleen zelf beantwoorden.
-
Wel installeren maar, beter inrichten, vooral het aantal versies, even DSM Help raadplegen.
-
@Birdy: Wat bedoel je met 'aan de Client kant'? Bedoel je dan in File Station?
Moet ik alle bestanden even backuppen, Drive incl. database bestanden verwijderen en dan weer installeren? Ik heb iig het aantal versies in Drive Admin Console al teruggebracht naar 8 en Intelliversioning aangezet.
-
Met cliënt kant bedoel ik, bijvoorbeeld, een PC.