Synology-Forum.nl
Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: dukard op 30 december 2010, 21:44:40
-
Hoi allemaal,
Deze rubriek leek me het beste om mijn "hardware" vraag te stellen ...
Zo rond mei 2010 heb ik - als 1 van de eersten - een Synology DS210+ NAS gekocht ... maar mocht medio november ontdekken dat dit type alweer uit de "schappen" is verdwenen ... praktisch gezien een doorlooptijd van slechts 6 maanden voor de DS210+.
Mijn vorige NAS was een 207+, maar die heeft het toch beduidend langer uitgehouden qua verkoop ... uit mijn hoofd gezegd iets van 2 jaar.
-
Mijn vraag over het 210+ model is dan ook of er wellicht iets mee aan de hand is geweest ... of dat er andere redenen zijn wan hoe en wat ?
Ik ben daar toch wel heel erg benieuwd naar ... ondanks dat mijn 210+ prima werkt ... :wink:
-
Ik zou willen dat de DS210+ nog leverbaar was: het model heeft uitstekende specs, maar is vervangen door de veel mindere DS211+.
Ik denk dat het komt omdat er een wat afwijkende CPU inzit en Synology misschien verkeerd heeft ingeschat hoe populair dit model was, of heeft gezien dat er een ander -logistiek?- probleem mee is.
Achter de echte reden kom je waarschijnlijk niet, maar ik denk toch echt dat het niet de bedoeling is van een bedrijf om zulke kort-lopende modellen te hebben. Vooralsnog houd ik het op een supply-chain probleem. Het kan ook zijn dat men de verkoop van de DS710+ wil stimuleren door de DS210+ uit de handel te nemen en te vervangen door een 'minder' model.