Synology-Forum.nl
Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: Anonymous op 17 mei 2010, 21:30:17
-
Hey
ik had even een vraag. Ik wil graag een DS110j aanschaffen. alleen is het ook mogelijk om deze via USB aan je computer aan te sluiten. al heel wat pagina's af gezocht maar kan geen goed antwoord hier op vinden. Ook wil ik hem met een wireless USB adapter op het netwerk aansluiten ik weet dat dit mogelijk zou moeten zijn. alleen welke usb adapter kan ik hier het beste voor nemen
met vriendelijke groet
Daniel
-
Daniel,
Ik denk dat de antwoorden redelijk simpel zijn, maar wellicht niet naar je genoegen.
Voor zover mij bekend hebben Synology apparaten enkel de mogelijkheid om een 'slave-usb' apparaat als een printer of externe-harddisk aan te sluiten... precies hetzelfde als bij een PC dus.
Je voelt 'm al aankomen: een master usb wenst enkel te communiceren met een slave-usb.. Antwoord op die vraag: nee dus.
Over je tweede vraag: Dat kun je haarfijn uitpluizen via What wireless dongles does Synology Product support? (http://www.synology.com/support/faq_show.php?lang=enu&q_id=427), wellicht dat via de wiki (http://forum.synology.com/wiki) al melding is gemaakt van 'alternatieven', maar dat mag je zelf uitpluizen :mrgreen:
Succes,
Wizjos
-
He bedankt voor je antwoord ik weet genoeg
gr
Daniel