Synology-Forum.nl

Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: Anonymous op 14 januari 2009, 11:11:52

Titel: DS207+ / DS209+ / CS407e
Bericht door: Anonymous op 14 januari 2009, 11:11:52
Beste Nassers,

Ik ben op zoek naar een NAS (jaja...), na enig speurwerk lijkt Synology toch wel de beste keus, maar welk type?

de prijsverschil tussen de 207+ en de 209+ is overbrugbaar, maar in hoeverre merk ik de Processor en geheugen upgrade van de 209+ in mijn situatie?

Ik wil 2 pc's een NAS en een PopcornHour A110 koppelen op een Gigabitnetwerk, daarnaast heb ik ook nog een IP camera welke ik via de NAS wil aansturen. Ik maak geen gebruik van Active Directory. De belangrijkste taken zijn dus het streamen naar mijn PCH (100 Mbit), data kopieeren naar de NAS (oa van Nieuwsgroepen(btw kan dit al rechtstreeks vanaf de NAS?))

Mocht de processor en geheugen nou totaal niet van belang zijn voor mijn situatie, is het dan misschien nog een beter idee om voor een paar centen meer de CS407E te kopen? deze zou ik dan in Raid 5 kunnen zetten, is meteen mijn data veilig en meer opslag.

Alvast bedankt voor het meedenken!
John

Ps. het stroomverbruik welke staat aangegeven bij de specificaties is dit inclusief de harde schijven? of komt dit er nog bij?
Titel: Re: DS207+ / DS209+ / CS407e
Bericht door: Anonymous op 28 januari 2009, 20:07:01
Ik heb zelf een DS207+ met (nog) één schijf. Laat hem met SABnzb downloads uit nieuwsgroepen doen. Speel met een Freecom mediaplayer via 100Mbit films af. Geen ervaring met IP camera's. Wel gemerkt dat de 207+ tijdens een UnPar het goed voor zijn kiezen krijgt, maar de mediaplayer merkt het niet. Ik ben een tevreden gebruiker. De DS209+ is een stuk sneller (en duurder). Een PHP/MySQL applicatie laten draaien op de 207+ kan, maar levert een matige performance. Zal met de DS209+ wel  beter gaan.
De CS407e heeft de traagste processor van de drie, maar kan schijven in RAID5 laten draaien, dus een goede manier om veel opslag capaciteit te creeren met hoge beschikbaarheid.

Zie ook onderstaande link:
http://www.synology.com/enu/products/index.php (http://www.synology.com/enu/products/index.php)