Synology-Forum.nl

Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: mpdejong op 02 september 2012, 21:16:49

Titel: DS211 start niet meer (klikkend geluid)
Bericht door: mpdejong op 02 september 2012, 21:16:49
Voor de school van mijn kinderen gebruiken we een DS211 als backup. In de schoolvakantie is dit systeem netjes mee naar huis genomen door een docent. Nu is de school weer begonnen en wilden we de schijf weer aansluiten, maar deze start niet meer.

Als we de stroomadapter aansluiten horen we alleen een zacht getik bij de aansluiting. (Waarschijnlijk kleine vonkjes, al ruikt het niet.)
Er gaat geen enkel lampje branden op de DS211 en ik kan hem dus ook niet starten. Ventilator gaat niet draaien. Het LEDje op de adapter brand groen en blijft gewoon branden. Ik heb de voeding nagemeten en deze geeft netjes 12 V af. Ik heb het geprobeerd met alles aangesloten en dan de stekker in 230V en geprobeerd met eerst de stekker in 230 V en daarna de 12 V stekker op de DS211.

Heeft iemand dat al eens meegemaakt? Nog ideeën? Ik denk een echt defect.
Titel: Re: DS211 start niet meer (klikkend geluid)
Bericht door: Matr1x op 02 september 2012, 22:45:21
Zo te lezen is de voeding (of adapter) stuk.
Titel: DS211 start niet meer (klikkend geluid)
Bericht door: cyrus1977 op 03 september 2012, 12:44:17
Klikkend geluid duidt mi op een defecte platter in je harddisk


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Titel: Re: DS211 start niet meer (klikkend geluid)
Bericht door: mpdejong op 03 september 2012, 12:49:41
Citaat van: "cyrus1977"
Klikkend geluid duidt mi op een defecte platter in je harddisk


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Hallo Cyrus1977, bedankt voor het meedenken. Ik heb de disken eruit gehaald en ook dan klink dat geluid. De disken zelf werken nog goed in een USB-Sata docking station.
Groet, Mark.
Titel: Re: DS211 start niet meer (klikkend geluid)
Bericht door: davey op 09 september 2012, 05:17:49
moet je een nieuwe adapter kopen dus in dit geval zal je deze nodig hebben

http://www.mobile-harddisk.nl/synology- ... ath=67_108 (http://www.mobile-harddisk.nl/synology-power-adapter-2bay-series-p-685.html?cPath=67_108)

je kan ook eventueel de voeding doormeten geeft hij niks meer of een klein beetje is hij kapot en zal je een nieuw moeten hebben

Gr Davey.