Synology-Forum.nl
Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: ekanters op 07 augustus 2015, 15:07:34
-
Ik heb wel een heel vervelend probleem. Na mijn vakantie heb ik de Synology DS415+ weer opnieuw opgestart maar all disk leds branden constant oranje en de blauwe status led blijft knipperen. Na 1-2 minuten haal het systeem de spanning van de unit af en zijn alle leds uit.
De helpdesk zegt dat het moederbord ineens kapot is. Erg raar omdat er niets met de NAS is gebeurt. Hoe kan deze dan stuk gaan?
Iemand enig idee hoe ik hier nog iets zelf kan redden. Reset knop lijkt ook niet te werken.
HELP HELP HELP!
Groeten, Erwin
-
Hoe lang laat je hem opstarten?
Want na 1 a 2 minuten is mijn nas nog niet compleet opgestart.
-
Als de moederbordtest aangeeft dat het moederbord defect is helpt er maar één ding en dat is de garantie.
-
Heb je het moederbord eigenlijk al getest?
https://www.synology.com/nl-nl/knowledgebase/faq/366
-
Na mijn vakantie.....
Erg raar omdat er niets met de NAS is gebeurt. Hoe kan deze dan stuk gaan
Ik weet niet of je de NAS aangesloten hebt gehouden tijdens je vakantie.
Een onweer in de buurt kan een spanningspiek in het stroomnet hebben veroorzaakt, waardoor het moederbord, of althans onderdelen daarvan, het hebben begeven. Komt wel vaker voor bij elektronische apparaten.
-
Had alle stekkers eruit getrokken dus dat is onwaarschijnlijk. Anyway, opgestuurd en hopelijk snel terug.
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wel je harde schijven thuis gelaten hoop ik ;-)
-
Tuurlijk :)
-
OK, NAS is opgestuurd. Als ik deze nu terugkrijg en ik van het ergste uit dat ik een nieuwe DS415 krijg, werken dan meteen alle applicaties weer of moet ik alles opnieuw installeren en configureren? Zijn de rechten van de bestaande bestanden op de NAS drives (die ik zelf heb gehouden) nog te bereiken of moten de rechten worden goedgezet.
Is er ergens een recover handleiding? Ik neem voor het gemak even aan dat mijn schijven onbeschadigd zijn.
-
Als er niets mis is met de schijven en je ze precies op dezelfde plek terugzet(dus de juiste schijf in het juiste slot), dan is het net alsof je de Nas alleen maar uitgezet hebt.