Synology-Forum.nl

Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: Reitsma op 25 januari 2012, 17:43:40

Titel: Kan mijn Nas niet openen
Bericht door: Reitsma op 25 januari 2012, 17:43:40
Hallo,
Ik kan mijn Nas (Synology Ds110J )niet via mijn netwerk openen en ook niet via mijn xstreamer ( mediaplayer )
Ik zie via mijn Laptop ( vista ) de Nas keurig in het netwerk staan maar kan hem niet openen dit problem heb ik tevens bij de mediaplayer staat er gewoon tussen in werkgroep waar deze hoort alleen kan de nas niet openen ( krijg een scherm van netwerk login ).
Ik kan bestanden vanaf mijn vaste computer en de laptop wel afspelen op de xstreamer!
 
Kunnen jullie hier antwoord op geven??
 
Kan wel in de Nas komen maar dan alleen via het programma Synology assistant
 
Heb het gevoel dat ik de nas nog moet delen maar heb alle mappen in de nas wel op delen gezet.
Titel: Re: Kan mijn Nas niet openen
Bericht door: jvdlaag op 25 januari 2012, 22:10:35
Ik heb hetzelfde fenomeen maar dan met een ds410, sinds ik de update van 1944 naar 1955 heb uitgevoerd. Ik dacht eerst dat het aan Windows7 lag maar dat is niet zo ik kan van geen enkel systeem (XP SP3 en W7/64 en W7/32) meet bij de NAS, ofschoon via de assistant alles bereikbaar is. Mijn DS409+ is nog gewoon bereikbaar   :(
Titel: Re: Kan mijn Nas niet openen
Bericht door: jvdlaag op 25 januari 2012, 23:10:45
Ik denk dat ik mijn probleem heb opgelost: Nadat ik overgestapt ben naar build 1955 van DSM3.2 ben ik gebruik gaan maken van de surveillance software. Daarvoor is het kennelijk iets gewijzigd in de firewall settings op de DS410. Nadat ik een rule heb toegevoegd waardoor het windows bestandssysteem benaderd kan worden, kan ik weer toegang krijgen tot de DS410 en mijn files zien en bewerken. De foutboodschap die je krijgt in de situatie met de verkeerde firewall setting is niet verhelderend en zet je op het verkeerde been.

Windows cannot access \nasfiles
Check the spelling of the name. Otherwise, there might be a problem with your network.
Error code 0x80070035
The network path was not found.

Mijn probleem is hiermee opgelost.
Titel: Re: Kan mijn Nas niet openen
Bericht door: Reitsma op 26 januari 2012, 07:42:25
Hallo,

Zou u voor mij de stappen willen beschrijven hoe je tot de oplossing bent gekomen??

Ik heb namelijk dezelfde melding/code