Synology-Forum.nl
Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: Anonymous op 05 augustus 2010, 11:07:27
-
L.S.,
Bijna twee jaar in bezit van DS-207+; direct na aankoop bovenstaand probleem; op internet gelezen over defecte aansluitkabels (bedrijf failliet); kabels met tang aangedrukt; daarna deed het apparaat het weer. Nu hetzelfde probleem. In logboek staat "volume 1 was degrade"; volume manager: volume 1 beschadigd. Ik lees dat dit een veel voorkomend probleem is zonder dat er een schijf kapot is. Moet er nu een nieuwe schijf in of schijf formatteren??
Dank voor uw antwoord.
60 jaar, geen verstand van computers.
-
Toch even de kabels vervangen. Mail ons even met je gegevens via www.mobile-harddisk.nl/contact_us.php (http://www.mobile-harddisk.nl/contact_us.php) dan stuur ik wel een setje op.
Groet
Björn
-
Hallo Bjorn,
Kan ik ook bij jou zo'n setje kabels bestellen? Ik heb sinds vanmorgen dezelfde problemen na ongeveer 2 jaar probleemloos functioneren, en heb niet de indruk dat de schijf kapot is.
Ben vandaag stad en land afgelopen voor die kabels maar ze hebben ze niet korter dan 40cm.
Grtz,
Batavirus
-
Stuur maar een berichtje via onze site. Zal kijken wat ik voor je kan doen.