Synology-Forum.nl
Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: Gaffel op 19 juni 2020, 21:08:35
-
Beste mensen,
ik wil binnenkort met mijn DS212+ (2 HDD van 2TB )zonder gegevensbescherming) migreren naar een DS720+ met 2 nieuwe HDD van 2TB) met gegevens bescherming. Qua bezetting zou ik met 1 schijf van 1TB kunnen voldoen. Dus meer dan voldoende ruimte dus.
Kan ik met het migreren met behulp van Hyper backup gelijktijdig met SHR (gegevens bescherming) mij nieuwe 720+ inrichten.
En hoe doe ik dat dan?
-
https://www.synology.com/nl-nl/knowledgebase/DSM/tutorial/General_Setup/How_to_migrate_between_Synology_NAS_DSM_6_0_and_later#t5
-
Hoi Birdy,
Heb dat stuk gelezen, maar vroeg me af of ik een backup uit die niet beveiligde schijven terug kan zetten op beveiligde schijven.
Nu staan de bestanden op 2 verschillende schijven, daarna op 1 schijf (met een copy op de 2e schijf)
-
HB staat los van Opslag beheer.
HB maak backups van Gedeelde mappen, sommige Packages en de Configuratie, zoals, Gebruikers en rechten enz., zie hier (http://https://www.synology.com/nl-nl/knowledgebase/DSM/help/DSM/AdminCenter/system_configbackup).
HB is dus universeel.
-
Dus, in jou geval, de backup wordt van 2 HD's/Volumes gemaakt en restoren gaat op 1 volume in SHR/RAID1.
-
Hoi Birdy,
Bedankt voor je reactie.
Als hij binnen is, ga ik er direct mee aan de slag.