Synology-Forum.nl

Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: DvH1989 op 04 september 2010, 22:08:13

Titel: Wéér problemen met Synology
Bericht door: DvH1989 op 04 september 2010, 22:08:13
Beste Forumleden,

Vandaag heb ik mijn nieuwe Synology DS110+ binnen gehad. De vorige was na één dag kapot en deze heeft volgens mij ook weer problemen. Vanaf vanmiddag is het allemaal goed gegaan, ik kon het systeem installeren, Time-Machine geconfigureerd en alles liep vloeiend. Vervolgens laat ik mijn Macbook Pro aanstaan om te backuppen en wordt de Synology eruit gegooid. Als ik vervolgens inlog in het management staat er "Volume 1: Crashed" Als ik kijk op de Synology brandt er niets. Disk is groen, Lan is groen en het systeemledje brandt constant blauw.

Wat zou er mogelijk mis kunnen zijn? Ik heb inmiddels een manual-IP ingevoerd en de Time-Machine opnieuw geconfigureerd, als ik weer doorga met de backup doet deze het 5 minuten en wordt de Synology er wederom uitgegooid.

Wie kan mij helpen?

Alvast bedankt,

Dave van Hoorn
Titel: Re: Wéér problemen met Synology
Bericht door: Febiunz op 06 september 2010, 10:01:47
Het lijkt erop dat er iets mis is met de interne HD van de NAS. Heb je dezelfde HD er in zitten als in de eerste NAS? Zo ja, dan zou ik het eens met een andere HD proberen. Volgens de ledjes is er niets mis in ieder geval. D.w.z. de NAS software zelf draait gewoon. Deze software zegt blijkbaar dat de HD crashed is, dus het zal iets met de HD te maken hebben vermoed ik.