Auteur Topic: Hoe stream ik het beste foto's ?  (gelezen 1985 keer)

Offline jmbosch

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 20
Hoe stream ik het beste foto's ?
« Gepost op: 16 augustus 2012, 06:54:17 »
Hoi,

Ik ben sinds 2 dagen blije bezitter van een DS212J en heb thuis een iPad2 en iPhone4S en ik wil foto's van mijn NAS naar iPad/iPhone streamen. De bedoeling is dat straks al mijn foto's in de map photos komen te staan en ik hoef geen foto's uit andere mappen weer te geven. Ik gebruik nu DSPhoto+ en dat werkt wel goed maar ik vraag me af of dit de beste manier is? Ik wil uiteindelijk ook de foto's via internet kunnen streamen. Kan ik dit beter met de Media Server doen? Of Photo Station?

Ik heb de foto's nu op mijn laptop en een externe USB schijf staan en ik ben bezig de foto's te transferren van de USB schijf naar de DS212J. Ik vroeg me af waarom de NAS de foto's moet converteren en waarom dit zo lang duurt? Heb het ook met de Synology Assistant geprobeerd maar dit duurt ook erg lang. Vraag me ook af wat het verschil is?

Offline r00n

  • MVP
  • *
  • Bedankjes
  • -Gegeven: 15
  • -Ontvangen: 88
  • Berichten: 677
Re: Hoe stream ik het beste foto's ?
« Reactie #1 Gepost op: 16 augustus 2012, 08:33:57 »
Of het streamen via de photo app helemaal goed gaat, is redelijk afhankelijk van je verbinding. Kan merken dat dit in eigen netwerk een stuk beter werkt dan wanneer ik dat via een 3G of HSDPA verbinding doe.

De foto's worden geconferteerd zodat deze als thumbnails worden weergegeven in photostation. Van elke foto worden een paar thumbnails gemaakt zodat het laden sneller gaat wanneer je de foto's bezoekt. Heb je al eens gekeken wat je van het foto's streamen vindt als je dit via photostation doet?

Dit converteren duurt lang omdat het nogal een intensief klusje is. Voordeel is dat het maar 1 keer per foto hoeft te gebeuren en dat wanneer je klaar bent er alleen maar snelheidwinst mee maakt.
  • Mijn Synology: DS218+
  • HDD's: Heleboel...

Offline Tien

  • MVP
  • *
  • Bedankjes
  • -Gegeven: 265
  • -Ontvangen: 298
  • Berichten: 2.622
Re: Hoe stream ik het beste foto's ?
« Reactie #2 Gepost op: 16 augustus 2012, 08:34:26 »
vooralsnog bevalt het weergeven op de iPad en telefoon mij het beste met DSPhoto+ waarmee je eigenlijk ook automatisch kiest om Photostation te gebruiken. Voordeel daarvan is weer dat je gebruikers kan aanmaken die je bepaalde rechten geeft (oma mag alleen kijken en wel in het mapje 2011 verzamel) zodat die met een ander apparaat (PC?) ook toegang hebben tot (een selectie van je) foto's.

Converteren duurt nu eenmaal lang, via beide weggen, waarbij assistant de snellere is. Daar is al aardig wat over geschreven dus zoek even in het forum naar converteren foto's of zo.
  • Mijn Synology: DS214play
  • HDD's: 2 x WD4tb
  • Extra's: DS119j WD3tb


 

VERPLAATST: DS file > backup foto album mobiel naar Synology

Gestart door BirdyBoard Data replicator & overige backupsoftware

Reacties: 0
Gelezen: 424
Laatste bericht 08 januari 2024, 14:09:12
door Birdy
NAS als webserver? Wat is beste keus?

Gestart door bonamiBoard Aankoopadvies

Reacties: 5
Gelezen: 5135
Laatste bericht 24 november 2014, 20:51:32
door Birdy
foto's verdwenen uit mappen

Gestart door vanderburgBoard Photo Station / Photos

Reacties: 3
Gelezen: 2023
Laatste bericht 06 juli 2015, 12:20:06
door Birdy
aantal te uploaden foto beperkt met photostation

Gestart door Peter KBoard Photo Station / Photos

Reacties: 1
Gelezen: 2262
Laatste bericht 02 oktober 2012, 08:44:04
door raptile
DS Photo stopt met laden van foto's na ca 60 foto's

Gestart door egc2014Board Photo Station / Photos

Reacties: 8
Gelezen: 4509
Laatste bericht 24 juni 2014, 16:51:41
door pikes