Synology-Forum.nl
Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => iOS Apps (iPhone, iPad en iPod) => Topic gestart door: vanhaze op 12 augustus 2012, 23:35:38
-
Ola allemaal,
Ik heb een hoop manuals in PDF formaat die ik graag op mijn DS712+ wil zetten in een map.
Vervolgens wil deze PDF manuals kunnen lezen op mijn ipad via WIFI. (dus eigenlijk streamen).
Weet iemand of dat mogelijk is ?
En zoja, wat is daar voor nodig ?
Ik kan me voorstellen dat ik een app daarvoor op mijn ipad moet zetten en wellicht ook wat moet instellen in Diskstation.
In de Apple appstore heb ik al gezocht naar een app die pdf's kan lezen vanaf een NAS maar ben niets tegengekomen; voor alle PDF reader moet je de PDF documenten lokaal op je Ipad hebben en dat ik wil ik juist niet.
Hoop toch dat er een oplossing is !
BvD !
Robbie.
-
Ik zelf gebruik DocsToGo, een compleet office pakket voor de iDevice. ( gebruik het op zowel de iPad als de iPhone )
Via DS File browse je naar het betreffende bestand, en vervolgens kun je er voor kiezen om het te openen met DocsToGo.
Ik moet er wel bij zeggen dat ik de duurste versie heb van DocsToGo, aangezien deze ook overweg kan met Dropbox.
Sent from my iPad using Tapatalk HD
-
Hmmm, heb net ff getest, maar je hebt er volgens mij niet eens een aparte App voor nodig.
In DS File wordt het bestand gewoon getoond.
Heb zowel een Word document als een .pdf file geprobeerd en beiden werden getoond.
Sent from my iPad using Tapatalk HD
-
Te gek Eric H, dank voor je hulp !
Grtz,
Robbie.
-
Met Excel bestanden werkt het ook fijn!
-
Hmmm, heb net ff getest, maar je hebt er volgens mij niet eens een aparte App voor nodig.
In DS File wordt het bestand gewoon getoond.
Heb zowel een Word document als een .pdf file geprobeerd en beiden werden getoond.
Ik heb geen i-pad, maar gebruik de android versie van DS File. Als ik daar een document op de nas open, krijg ik eerst de melding downloaden en pas daarna opent adobe reader de file. Hij wordt dus niet van de nas gestreamd, zoals de vraag was.
Sterker nog, de files worden bij mij naar de SD kaart gedownload in een folder 'dsfile'. Adobe opent dus gewoon een lokale file. Bij sluiten van de reader is er voor hem dan ook geen aanleiding deze file weer te deleten. En DS File doet het ook niet. Die folder moet je dus toch nog met de hand weer leegmaken. Ik heb mijn tablet zelfs nog eens uit en weer aan gezet. Er is geen mechanisme dat die files weer weggooit.
Op de i-pad kan het natuurlijk heel anders zijn, dus laat dit nog maar eens weten. :D
-
Net getest op de Ipad 2:
- PDF documenten die op mijn DS712+ staan worden gewoon "gestreamd" naar de ipad toe als ik ze wil lezen mbv DS File.
- .mp4 files (movies) op mijn DS712+ worden ook gestreamd naar de ipad en kunnen worden bekeken in DS File.
Ik heb nog geen andere file types getest maar ik heb met bovenstaande in ieder geval niet het probleem dat de files lokaal (moeten) worden gedownload op de ipad, wil ik ze openen.
Hope this helps ! :D
Robbie.
-
Ik gebruik GoodReader voor pdf bestanden. Werkt erg prettig