Synology-Forum.nl
OS Specifieke ondersteuning => Mac OS X => Topic gestart door: riji op 01 november 2014, 10:59:18
-
Ik neig om de vernieuwde iMac te kopen, maar vraag me af indien er een alternatief is voor FreeFileSync met OS X?
Toch even verduidelijken dat ik geen back-up programma zoek.
Ik maak af en toe een 1/1 kopie van de bestanden op mijn Syno die dit waard zijn.
Dit doe ik op een interne NTFS geformatteerde schijf die ik daartoe even in mijn windows PC stop (snelheid). Daarbij is FreeFileSync de ideale applicatie omdat ik de bestanden laat vergelijken en dan synchroniseren in de gewenste richting.
Iemand op het Apple forum OneMoreThing was zo vriendelijk mij te melden dat er nu ook een OS X versie is van FreeFileSync:
http://sourceforge.net/projects/freefilesync/files/FreeFileSync/6.10/
-
De app bestaat ook voor de Mac hoor. http://sourceforge.net/projects/freefilesync/files/FreeFileSync/6.10/ (http://sourceforge.net/projects/freefilesync/files/FreeFileSync/6.10/)
-
Onze berichtjes hebben elkaar gekruist.
-
Er gaat niets boven Carbon Copy Cloner van boomrijk.com. Niet gratis, zelfs vrij duur maar werkt perfect.
-
+1, CCC werkt echt super en zeer betrouwbaar.
ALE
-
Ik heb geen mac, maar gebruik BTsync.
Is er ook voor de mac.
Werkt prima.
-
kijk eens naar rsync staat standaard op os x (geloof ik). met compressie en encryptie, wel command line maar er zijn genoeg grafische schillen voor
http://www.rsync.net/resources/howto/mac_rsync.html