Auteur Topic: Taalbug in sommige cliënten  (gelezen 944 keer)

Offline Briolet

  • Global Moderator
  • MVP
  • *
  • Bedankjes
  • -Gegeven: 182
  • -Ontvangen: 2717
  • Berichten: 16.769
Taalbug in sommige cliënten
« Gepost op: 21 december 2018, 16:55:26 »
Mij was het een paar maand geleden opgevallen dat de surveillance cliënt op mijn MacBook Engelstalig was en op mijn andere mac's Nederlandstalig. Vorige week merkte ik dat hetzelfde geldt voor de Drive cliënt.

Mijn instellingen zijn om de systeemtaal te gebruiken. Op de een of andere manier zit er een bug in deze apps dat hij de taalinstelling van deze specifieke mac niet herkent.

Als ik de taal in de app zelf op Nederlands zet, gaat het wel goed. Maar volgens de apple richtlijnen behoort een app helemaal geen taalinstelling te hebben en moet hij altijd de taalinstelling van het OS volgen. Ik vind dus dat dat de Synology instelling moet zijn, zodat alle apps de taal aanpassen als dit in het systeem veranderd wordt.

De Note Station cliënt doet het wel goed. Die heeft geen taalinstelling en gebruikt netjes de systeemtaal. (Als ik mijn mac op Duits zet, geeft NoteStation ook alles in het Duits weer). Bij deze Cliënt doet Synology het dus wel goed.
Idem gaat het goed bij Chat, PhotoUploader, HyperBackupExplorer etc.

NB De mac waarbij het mis gaat, draait onder High Sierra. De twee waar het wel goed gaat draaien onder Sierra en El Capitan.

Ik wil hier in de kerstvakantie een keer een bugmelding van maken. Het zou handig zijn om te weten of anderen dit ook ervaren. b.v. of het aan de combinatie met High Sierra ligt, of toch weer wat anders.
  • Mijn Synology: DS415+
  • HDD's: 3x 3TB in SHR
  • Extra's: DS212J, RT1900ac

Offline Sylvester

  • MVP
  • *
  • Bedankjes
  • -Gegeven: 119
  • -Ontvangen: 108
  • Berichten: 1.836
Re: Taalbug in sommige cliënten
« Reactie #1 Gepost op: 21 december 2018, 17:52:47 »
Hier is drive gewoon in het Nederlands, Mac OS Mojave
DS1517+, DS1522+, DS224+, DS716+II, DS716+II
en Mac gebruiker... en Windows allergie ...


 

Gezamelijk taalbug doorgeven

Gestart door FonzieBonzoBoard Synology DSM 5.1 en eerder

Reacties: 9
Gelezen: 3792
Laatste bericht 16 januari 2009, 21:28:34
door 2thamaxx