Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Media Server (UPNP/DLNA) => Topic gestart door: TonVH op 14 juni 2012, 10:56:47

Titel: Afspelen op Sony Bravia KDL-40NX700/W
Bericht door: TonVH op 14 juni 2012, 10:56:47
Vrijwel geen enkele film speelt af. Wel hoor ik geluid. Gezien eerdere ervaringen ligt de oorzaak vrijwel zeker in het beperkte aantal formaten wat de Sony wenst af te spelen. Samengevat wil hij alleen AVCHD afspelen.

De meeste DLNA-Servers lossen dit op door de film on-the-fly om te zetten naar een afspeelbaar formaat. Ik had dit ook by de DS verwacht temeer daar ik in de (Multimedia) Apparaatlijst de Sony zie staanmet "Sony Bravia" als specifiek profiel.


Echter er is geen sprake van enige conversie. Moet ik dit ergens specifiek instellen en waar? Of hoe krijg ik dit werkend?
Titel: Re: Afspelen op Sony Bravia KDL-40NX700/W
Bericht door: Martijn85 op 20 juni 2012, 13:00:29
Ik denk eerder dat dit aan je Sony TV ligt. Ik gebruik ook de Media server in combinatie met mijn Samsung TV en ik kan (bijna) alles afspelen.

Verder heeft die geen specifieke instellingen nodig.

Het enige wat niet werkt is VIDEO_TS maar dit wordt ook niet ondersteund door DLNA.
Titel: Re: Afspelen op Sony Bravia KDL-40NX700/W
Bericht door: TonVH op 20 juni 2012, 14:07:24
Het probleem zit er in dat de Videoserver van de DS geen Transcoding kent maar vreemd genoeg wel een profile "Sony Bravia" heeft.