Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Media Server (UPNP/DLNA) => Topic gestart door: Reoli4 op 13 maart 2008, 22:32:05
-
Sinds 2 weken de DS107+ aangeschaft gezien de vele functies. Al snel kwam ik met de forums in aanraking en werd er niet blij van. De Pinnacle Sounbridge Homemusic werkt (nog) niet samen met de DS107+. Downloaden van niet publieke torrent sites werkt niet. Om je PHP.INI file aan te passen moet je voor een beginner toch wel heel erg veel kennis hebben.
Gelukkig is er hier veel info terug te vinden wat het leven een stuk prettiger maakt. Dank daar voor.
Lekker eigenwijs mijn muziek op de DS107+ geplaatst om dan maar de Itunes server te gebruiken en dan via mijn PC middels Firefly mijn muziek te streamen naar de soundbrigde. Maar dat was niet meer mogelijk. Geen server te vinden, of toch wel, daar stond in het lijstje mijn DS107+. Met de Audio speler op de DS107+ een afspeellijst gemaakt en jawel het werkt gewoon.
Alleen zoeken op artiest en titel lukt niet met de standaard opties in de sounbridge. Maar gebruik je folders en Userlist dan lukt het weer wel. Heeft iemand anders deze ervaring ook? Ik ben in ieder geval weer een blij mens, nu alleen die torrents nog, dan kan die energieslurper uit.
Als er nog tips zijn dan hoor ik die graag.
-
Vandaag de nieuwe firmware geïnstallerd (0590) en met de audio module afspeellijsten gemaakt met maar 1 nummer.
Windows mediaplayer laten zoeken in mijn music directory op de DS107+ en jawel nu zijn alle functionaliteiten beschikbaar op de Soundbridge.
1 kanttekening, alles werkt nu prima, maar is wel wat trager dan Firefly via de PC. Maar dat is te overzien.
Ga zo door met die geweldige firmware updates.
-
Nu nog makkelijker!!!
Met MediaMonkey afspeellijsten gemaakt en deze in de root van de music directory geplaatst. De Soundbridge vindt deze en kan ze als zodanig ook gebruiken. Werkt perfect, alleen door de iets trager reagerende NAS moeten de afspeellijsten niet meer dan 600 liedjes bevatten. De kans is groot dat de Soundbridge stopt met zoeken als de afspeellijst te groot is.
Met MediaMonkey is het ook prima werken om je mp3's op de NAS te beheren. Lekker snel en in de standaard (free) versie al veel mogelijkheden. Ook je Ipod of andere muziekdragers worden ondersteund.