Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Media Server (UPNP/DLNA) => Topic gestart door: aart op 27 maart 2010, 22:35:50

Titel: ds410j kiss1600
Bericht door: aart op 27 maart 2010, 22:35:50
Ik ben in het bezit van een synology DS410j en een Kiss 1600 mediaspeler. Nu kun je via een applicatie via je PC video's streamen. Dit gaat nog niet geheel jofel.

Weet iemand of het mogelijk is om reachtstreeks te streamen vanaf de DS410j

Ik ben benieuwd, want ik kan het diskstation wel herkennen op de Kiss, maar de bestanden niet

Groet
Aart van Vilsteren
Titel: Re: ds410j kiss1600
Bericht door: ahjwinth op 28 maart 2010, 20:48:43
Ik had hetzelfde probleem met mijn DS209+II / Popcornhour A-200

Eerst heb ik de boel aan de praat gekregen door in Applications/mediaserver. de mediaserver DLNA/UPnP aan te schakelen.
Alleen toen kon ik wel DVD bekijken maar werkte de menu's niet en kon geen ondertiteling / taal selecteren.

Vervolgens de NFS server geactiveerd met de volgende settings in de settings van de folder waar je video bestanden in staan.
Ga naar   Privileges/shared folder   op de DSM

Selecteer vervolgens de folder video bv en druk op de knop NFS privileges.
Fill in the following fields:
Hostname or IP*: (IP adres van de KISS)
Privilege: Read/write
Root squash: Map to Admin

Vervolgens kan je de folder opzoeken op de KISS en als het goed is moet het dan werken. Anders even verder zoeken op het forum mbt NFS er is genoeg overgeschreven icm met een NMT.
Titel: Re: ds410j kiss1600
Bericht door: aart op 09 april 2010, 11:28:37
Dank voor je reactie. Sorry dat ik overigens zo laat reageer.

Ik heb geprobeerd wat je hebt geschreven, maar ik kan de mappen niet weervinden op mijn Kiss 1600.
Ik zal het forum nog eens nader bezoeken voor eventuele andere oplossingen.

In ieder geveal bedankt

Aart van Vilsteren
Titel: Re: ds410j kiss1600
Bericht door: Bob op 09 april 2010, 23:03:10
Lang geleden dat ik dat gebruikt hebt maar zoek is op KissDX. Zie ook http://forum.synology.com/enu/viewtopic ... 37&t=10814 (http://forum.synology.com/enu/viewtopic.php?f=37&t=10814)