Auteur Topic: Itunes probleem  (gelezen 1929 keer)

Offline Lusa

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 2
  • -Ontvangen: 1
  • Berichten: 24
Itunes probleem
« Gepost op: 22 juni 2008, 00:58:31 »
Sinds gisteren in het bezit van de DS207+ en alles loopt na wat uitzoekwerk redelijk.
Shares aanmaken doormiddel van IP toewijzingen werkt goed en Windows XP onthoud alle shares goed en dus zonder problemen
Alleen loop ik tot heden nog tegen een vreemd probleem aan als het gaat om de Itunes service en Itunes zelf.
Alle muziek bestanden netjes in de music map geplaatst en deze is via Verkenner ook normaal te berijken.
Alleen als ik via Itunes de gedeelde map wil bereiken dan krijg ik de melding dat hij geen contact kan maken en dat ik  poort 3659 moet open zetten.

Verander ik nou in  de DS / Itunes service map in een andere naam dan is alles opeens weer even toegankelijk en kan ik gewoon gebruik maken van de Itunes Service / Itunues, Sluit ik Itunes af en ik probeer het later weer opnieuw dan begint het probleem van voor af aan totdat ik de naam in de DS weer aanpas.

Wie kent dit probleem en wat doe ik fout?
Firmware versie is de laatste versie die ik gisteren van de site heb gehaald.
Voor de rest loopt alles redelijk al valt me wel op dat de DS koeling gewoon door blijft draaien zonder maar te stoppen of stiller te worden op het moment als er meer dan een uur geen activiteit meer heeft plaats gevonden. Er zitten 2 WD schijven in.


 

iTunes server : afspeellijsten en album art

Gestart door ErikvDBoard iTunes Server

Reacties: 0
Gelezen: 3837
Laatste bericht 05 juli 2014, 20:26:14
door ErikvD
NAS ingericht als iTunes-server......en nu

Gestart door arnorBoard Audio Station

Reacties: 0
Gelezen: 2744
Laatste bericht 16 mei 2010, 20:51:03
door arnor
Itunes and music folder

Gestart door SleprekBoard iTunes Server

Reacties: 13
Gelezen: 11870
Laatste bericht 10 april 2012, 17:20:51
door bvddobb
Nas benaderen in iTunes

Gestart door EricdekBoard Mac OS X

Reacties: 0
Gelezen: 1976
Laatste bericht 14 maart 2018, 12:36:40
door Ericdek
iTunes map uploaden lukt niet

Gestart door Tom2012Board iTunes Server

Reacties: 7
Gelezen: 6426
Laatste bericht 08 mei 2012, 12:16:35
door Tien